Yeni Audi A4 Avant Görüntülendi

yeni audi a4 avant goruntulendi 63d29cf82beb0

Audi, A4 Avant modeli için çalışmalarını hızlandırdı. Bu kanıya ise görsellerden varıyoruz. Bu, modelin ilk kameralara yakalanışı değil. Fakat daha evvelde elde edilmiş görüntülerde oldukça fazla düzmece açık oturum bulunuyordu. Lakin bu sefer gelen görüntülere baktığımızda aracın birçok parçasının seri üretim versiyonu bulunduğunu görüyoruz. Görüntülerde ise model, oldukça kamuflajlı bir halde karşımıza çıkıyor. Gene de 2024 model A4 Avant hakkında bazı yorumlarda bulunabiliriz. Şimdi sözü fazla uzatmadan görselleri inceleyelim ve model hakkında birazcık konuşalım.
Yeni Audi A4 Avant, Seri Üretime Hazır Parçalarıyla Karşımızda
Yeni Audi A4 Avant, kontrol aşamasındayken gene kameralara yakalandı. Fakat bu sefer model, seri üretime hazır parçalarıyla karşımızda. Lakin model de bulunan kamuflaj açıkça bir düşünce elde etmemize engel oluyor. Gene de model hakkında bazı ipuçları elde edebiliriz. Buna nazaran ilk gözümüze çarpan arkada bulunan stop lambaları oluyor. Daha önceki çekilen görsellerde bulunan stop lambaları sahteydi. Fakat bu sefer vasıta karşımıza seri üretim stop lambalarıyla çıkıyor. Görsele baktığımızda ise stop lambalarının ince uzun bir halde konumlandırıldığını görüyoruz. Fakat kamuflajdan dolayı daha fazlasını göremiyoruz. Lakin stop lambalarının ortasında bulunan bir şişkinlikte gözümüzden firar etmiş değil. Ön tarafa baktığımızda ise gene modelin seri üretim versiyon ön paneli ile karşılaşıyoruz. Ek olarak köşelerde de havalandırma girişleri gözümüze çarpıyor. Son olarak ise modelde yeni far grubuna da yer verildiğini görebiliyoruz. Modelin iç mekanı ise asla gözükmüyor. Kamuflaj sebebiyle dış mekan hakkında daha çok yorum yapmanın da sıhhatli olacağını düşünmüyorum. Fakat bu kadar ipucu bile kafi olmuştur diye tahmin ediyorum.

1 of 3

Modelin teknik bilgileri hakkında ise hemen hemen hiçbir data bulunmuyor. Fakat modelin hibrit olarak gelmesi umut ediliyor. Ek olarak yeni Audi A4 Avant modelinin 2023 yılının ikinci yarısında karşımıza çıkması beklenmekte. Bakalım gelecek aylarda model hakkında ne benzer biçimde gelişmeler olacak, göreceğiz.
Satılık Tüm Audi Modellerini İnceleyin⇒

Bir cevap yazın