Volkswagen Touareg 2022: İnce Dokunuşlara Haiz Bir SUV

Volkswagen Touareg 2022 20.yaşına hususi bir tasarımla giriyor. İlk olarak 2002’de ortaya çıkan Volkswagen Touareg Edition macerası 20. yılını ince dokunuşlu bir tasarımla kutluyor. Artık üçüncü nesil ile yollarda olan SUV modeli bununla birlikte Volkswagen grubunun gözdelerinden birisi. Ek olarak piyasaya hususi renk seçenekleri ile sürülecek olan Touareg, tasarımıyla 2022’nin en gözde araçlarından birisi olmayı hedefliyor.
Volkswagen Touareg 2022 Dış Tasarımı

Alman otomobil üreticisi bu yeni SUV modeli için “Meloe Blue” adlı bir renk tercih etti. Bu renk ile beraber vasıta hem canlı hem de asil bir görünüm kazanmış oldu. Ek olarak oldukça parlak olan 20 inçlik jantları da araçla bütünleşmiş halde. Ek olarak aracın dış tasarımında çeşitli yerlerde Edition 20 logosu yer ediniyor. Bu 20. yıla hususi tasarım ek olarak daha azca keskin hatlara haiz olmasıyla da dikkat çekiyor. Kesinlikle agresif bir tavrı olmayan bu yeni SUV modeli bununla birlikte dinamikliği de temsil ediyor.
Volkswagen Touareg 2022 İç Mekan

Aracın iç mekanında çeşitli noktalarda Edition 20 logoları yer ediniyor. Bununla beraber kullanıcılarına son aşama teknolojik bir edinim yaşatmak istiyor. Bunun için de 15 inçlik bir dokunmatik ekran ile her türlü teknolojik aygıt ile uyumlu çalışıyor. Savona deri döşeme koltuklara haiz olan SUV model içi siyahın asaletini yansıtıyor.
Dört Değişik Motor Seçeneğine Haiz Yeni SUV

Volkswagen Touareg 2022 katalogda dört değişik motor seçeneğine haiz. Bunların içinde iki dizel, bir benzinli ve bir şarj edilebilir hibrit motor yer ediniyor. Böylece yenilenen SUV model, değişik tüketici profillerine hitap etmiş oluyor. 3.0 litrelik altı silindirli dizel motoru 500 Nm tork ile 231 beygir gücünde. Öteki dizel motoru ise 600 Nm tork ile 286 beygir gücünde. Ek olarak aracın benzinli versiyonundaki motoru ise 450 Nm tork ile 340 beygir gücünde. Son olarak çevre dostu hibrit motoru da 600 Nm tork ile 381 beygir gücünde.
Sıfır KM Volkswagen Touareg Modelleri 
2. El Volkswagen Touareg Modelleri

Bir cevap yazın