Oto haber

Volkswagen Fox Pepper 2015 nasıl Bir Otomobil Alınır Mı ?

Volkswagen Fox Pepper üretime hazır. Cenup amerika’da üretilecek olan Fox pepper Sao Paulo Auto Show da şova hazırlanıyor eski fox serisini devamı durumunda üretilecek olan fox pepper a sınıfı bir vasıta oalcak bu segmentte artan ihtiyaçlara yanıt verebilmek adına üretimine başlanacak olan modelde Golf çizgileri göze çarpıyor.

Fox Pepper Özellikleri

Pepper kelimesi İngilizce’de biber anlamına geldiğinden Lansman rengi olan ve adına da oldukca uyumlu olan bu kırmızının adı ise Red Tornado. VW Sao Paulo Otomobil Fuarı’nda bu modele olan ilgiyi istatistiklere dökerek arabanın almış olduğu tepkilere bakılırsa üretilip üretilmeyeceğine karar verecek. Eğer üretilirse de önümüzdeki yıl yollarda olacak.

Yenilikçi ve çevreci olan bu vasıta bununla birlikte kaputunun altında bir takım yenilikler de barındırıyor. Hava kirliliğini azaltmanın alternatif yollarından kabul edilen etanol yakıtını da kullanabilecek bir versiyonu olacak arabanın 1.6L MSI motorundan 120 hp güç elde edilebiliyor. Bu değerle 0-100 hızlanmasını 9,8 saniyede icra eden ve 189 km/s maksimum hıza ulaşabilen bu otomobilde benzinli motorlar kullanılırsa bu değerlerin 10,3 saniyeye ve 183km/s ‘e düşmesi söz mevzusu.

Fox Pepper Türkiye’ye gelecek mi

VW’in 2011 senesinde UP! modelini piyasaya süreceği yönünde söylentiler çıksa da bu minik model vatanımızda satışa sunulamadığından Fox Pepper Avrupa’da satışa sunulmuş olduğu takdirde Türkiye’de de yollara çıkması kuvvetle olası benzer biçimde görünüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolodiyari.com jigoloajansimiz.xyz jigolosahibinden.com jigoloilansitesi.com jigolokayitci.com jigololarariyorum.com

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün