Range Rover P400e Plug-in Hybrid İncelemesi

Gravatar Image
  • Whatsapp
range rover p400e plug in hybrid incelemesi 602837b4434f8 Range Rover P400e Plug-in Hybrid İncelemesi

Range Rover P400e Plug-in Hybrid nasıl bir otomobil, özellikleri neler ve Range Rover hibrit modeli hakkında yorumlar nasıl? Detaylar için keyifli bir Range Rover P400e Plug-in Hybrid incelemesi yaptık. İşte, o, elektrikli Range Rover hakkında önemli detaylar…
Range Rover Hibrit
Range Rover Hibrit fiyatı, özellikleri çok merak ediliyor. Range Rover Hibrit fiyatı kadar özellikleriyle de değerlendirilmesi gereken bir otomobil. Zira, sahibinden Range Rover Hibrit almayı düşünenler de sıfır km Range Rover Hibrit almak isteyenler de az değil. Elektrikli Range Rover alma fikri kulağa epey parlak gelse de aslında böyle güçlü bir otomobil için batarya fikri çok da yerinde olmayabilir. İşte bu bakış açısıyla Range Rover P400e Plug-in Hybrid modeline biraz bakmak istedik.
Range Rover P400e Plug-in Hybrid İncelemesi
Range Rover, arazi koşullarında çevreci ve elbette ekonomik sürüş sunmak istiyor. Bu dev araç için onca gücü kullanmanın ekonomik bir yolunu bulmak öyle kolay değil. Şehir içinde ve elbette arazide emisyonsuz ilerlemek, pek çok Range Rover kullanıcısı için keyifli. Sıralı 4 silindirli turbo motor, önde ve enlemesine konumlanıyor. Aracın motor hacmi 1997cc. Sistem gücü 404Hp. Maksimum Tork 640Nm. Güç aktarımı 4X4. Range Rover’In boş ağırlığıysa 2509kg. 0-100km/s hızlanmaya 6,8 saniyede ulaşıyor.
Range Rover P400e Plug-in Hybrid modelinin ana özelliği ise low Range modunda sadece elektrikle ilerleyen ilk araç olması. Peki, low range ne demek? Low range modu, kısa menzilde arazi takviyesi anlamına geliyor.
Range Rover P400e Plug-in Hybrid fiyatı ise 120 Euronun üstünde. Bu rakam, Tesla Model X ile aynı. 
Marka, 2020 yılı itibariyle tüm modelleri için plung-in versiyonlarını sunuyor olacak.
Range Rover P400e Plug-in Hybrid ne kadar sürede şarj oluyor diye düşünenlere hemen söyleyelim: 3 saat ile 7 buçuk saat arasında şarj oluyor. 
 
 
 

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir