Opel Combo Life Ultimate 1,5 Dizel AT-8

Gravatar Image
  • Whatsapp
opel combo life ultimate 15 dizel at 8 60283080c5efa Opel Combo Life Ultimate 1,5 Dizel AT-8

Opel Combo Life Ultimate 1,5 Dizel AT-8 incelemesi arayanlar için teknik özellikler ve fiyat listesine baktık. Yeni Opel Combo Life hakkında detaylı bilgi için okumaya devam edin…

Opel Combo

1 of 3

Opel Combo Life Ultimate 1,5 Dizel AT-8
Opel Combo Life Ultimate 1,5 Dizel AT-8 hakkında bilgi mi arıyorsunuz? Yeni Opel Combo Life yorumları nasıl? Opel Combo 2019 teknik özellikleri neler söylüyor? Peki, sıfır Combo fiyatı ne? Detaylar şöyle…
Opel Combo Life Ultimate 1,5 Dizel AT-8 Hakkında
Hafif ticari araç segmentinin en fazla tercih edilen seçeneklerinden biri o. Ticari araç sınıfında motor gücü, tasarımı ve iç mekan konforu ile yüzümüzü güldürenlerden biri. Ağırbaşlı bir ifadesi var. Manuel açılan sürgülü arka kapı tasarımı, bagaj tepesinde bile eşya gözü olması gibi detaylarla çok sevilecek gibi.

Opel Combo Life

1 of 4

Yeni Opel Combo Life Teknik Özellikler
2019 model Opel Combo Life’ın motor özelliklerine, hızlanma verilerine, boyutlarına özetle teknik özelliklerine baktık. Detaylar şöyle…
Dizel Opel Combo Motor Özellikleri

Opel Combo Life

1 of 3

Motor Tipi ve Konumu: Sıralı-turbo motoru önde ve enlemesine konumlanıyor.
Yakıt Tipi: Dizel
Silindir/ Subap Sayısı: 4/16
Motor Silindir Hacmi: 1499cc
Maksimum Güç: 96kW/ 130HP 3750d/d
Maksimum Tork: 300Nm 1750d/d

Opel Combo Life

1 of 3

Opel Combo Life 2018

Opel Combo Hızlanma Verileri
Opel Combo ne kadar hızlı? Yeni Combo’nun maksimum hızlanması ne?
Maksimum Hızlanma Verisi: 184km/s
0-50km/s Hızlanma: 4,7 saniye
0-80km/s Hızlanma: 8,5 saniye
0-100km/s Hızlanma: 12,3 saniye
0-120km/s Hızlanma: 17,3 saniye
0-130km/s Hızlanma: 21,0 saniye
0-400m: 19,0 saniye
Opel Combo Boyutlar
Yeni Opel Combo’nun bagaj kapasitesi (yükleme alanı) uzunluk, yükseklik, genişlik ve dingil mesafesi gibi boyutsal değerlerine de bakalım…
Uzunluk: 4403mm
Genişlik: 1848mm
Yükseklik: 1841mm
Bagaj Hacmi/ Yükleme Alanı: 597 L./ 1414L/ 2126L.
Sıfır Opel Combo Fiyatı
Sıfır km Opel Combo fiyatı 145 bin TL’den başlıyor. Sıfır Combo fiyatı iyi mi kötü mü değerlendirmesi yapmak için rakiplere de bakalım…
Rakipler: Fiat Doblo Combi ve Peugeot Rifter.  Fiat Doblo Combi’nin fiyatı 102 bin Tl bandından başlıyor. Peugeot Rifter fiyatı ise 137 bin bandından başlıyor.
Sıfır Opel Combo Fiyat Listesi
Opel Combo’nun fiyatı rekabetçi olarak değerlendirilebilir. Ancak 1,5 litrelik motor EAT şanzıman sunan Rifter’den daha yüksek baz fiyatının olması biraz düşündürücü. Bir diğer yandan da Combo’nun donanımı çok tatminkar. Bu fiyatı yüksek bulanlar için elbette 2. el Opel Combo seçenekleri de var.
Opel Combo’nun bakım aralığı 15 bin’de bir. Yıllık bakım maliyeti ortalaması 3 bin TL. Garanti koşulları (mekanik/boya/korozyon) 2/2/12 şeklinde.
Opel Combo Kullananlar Ne Diyor?
O, bir ticari araç. Ama günlük kullanıma da çok uygun. Geniş yükleme alanına ihtiyaç duyuyorsanız ve kalabalık bir aileniz varsa Opel Combo’yu bir aile otomobili olarak da düşünebilirsiniz. Çünkü artık bu yeni hafif ticari araç tasarımları, eskisi gibi değil. İç mekan kalitesi, konforu ve tasarım şıklığı gibi konulara özenilerek üretiliyorlar. “Bu arabalar esnaf arabası, çiftçi arabası” devri biraz geçmişte kaldı. Bakalım dizel otomatik Opel Combo 2019 modelini kullananlar ne düşünüyor?
Opel Combo Yorumları
Online platformlardaki yorumları tek tek inceledik. Pek çok Combo sahibinin yorumu geniş ve aydınlık iç mekanın mükemmel olduğu yönünde. Yükleme alanının kullanımı kolay ve genişliği iyi şeklinde yorumlar da fazla. Ancak panoramik cam tavanın biraz kısıtlı bir etki yarattığını söyleyenler de olmuş.
Opel Combo donanımdaki şerit takip uyarı sistemi standart pakette var. Ancak kör nokta uyarı sistemi gibi çok önemli bir donanımı almak için ekstra ödeme yapmanızı gerekiyor.
Opel Combo yakıt tüketimi ortalaması 4,3 litre. Bu, oldukça iyi bir rakam ve Combo sahiplerinin yorumlarında olumlu alanlardan biri. Ancak süspansiyonun sarsıntılı olması ve kabin içi gürültü de eleştiriliyor.
Opel Combo Dizel Otomatik Yakıt Tüketimi Ortalaması
Opel Combonun yakıt deposu 50 litre.Ful depo ile 1136km gidiyor. Şehir içinde 4,6 litre, şehir dışında 4,2 litre ve ortalamada da 4,3 litre yakıt tüketiyor.
 
 
 
 
 

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir