Honda CR-V Hakkında Bilmeniz Ihtiyaç duyulan Her Şey!

  • Whatsapp
Honda Cr V Hakkinda Bilmeniz Ihtiyac Duyulan Her Sey 607F368011359 Honda Cr-V Hakkında Bilmeniz Ihtiyaç Duyulan Her Şey!

2020 Honda CR-V, kompakt SUV sınıfının liderleri içinde içeriyor. Yolcu ve kargo hacimleri rakiplerinin çoğunu geride bırakıyor. Dengeli sürüşü ve güç aktarma organları onu mükemmel bir günlük sürüş haline getiriyor.
Honda CR-V Parasının hakkını veriyor!
Honda CR-V mükemmel bir kompakt SUV. Uygun yakıt kullanımının yanında insanoğlu ve eşyaları için bol miktarda yere haiz kabin dahil olmak suretiyle potansiyel alıcılara sunacak fazlaca şeyi var. CR-V, üstün kalite- kıymet kombinasyonu sebebiyle birçok kaynak tarafınca 2020 ‘de parasının hakkını veren en mühim araçlardan biri olarak adlandırıldı.
Minik bir crossover SUV istiyorsanız, CR-V ne olursa olsun listenizde olmalıdır. Ergonomik, konforlu ve yakıt tasarruflu olması sebepleriyle hem taşra hem de minik bir aile aracı olarak birçok markanın önüne geçecektir. Bunun yanında aynı sınıfta yer edinen fazlaca sayıda muhteşem seçenek var. Mesela Mazda CX-5 sportif ve ilgi çekici bir sürüş sağlar ve Toyota RAV4 daha standart teknik özelliklere haizdir. Ek olarak bunların yanında Honda CR-V Hybrid’i de düşünebilirsiniz.
Honda CR-V İç Tasarımı ve Özellikleri
CR-V, standart kumaş döşeme üstüne iki sıra halinde yerleştirilmiş beş kişilik oturma alanına haiz. Deri döşeme, elektrikli ayarlanabilir ön koltuklar ve ısıtmalı ön koltuklar mevcut. Deri kaplı direksiyon simidi ve ısıtmalı direksiyon simidi de almak mümkün.
Bu vasıta, en geniş minik crossover’lardan biri olarak öne çıkıyor. Her iki sırada da eli açık bir kafa ve bacak boşluğu vardır ve koltuklar destekleyicidir.
Bu SUV, düzmece ahşap aksanları da içeren kaliteli malzemelerle döşenmiş lüks, şık bir kabine haiz.
Bu Honda standart olarak 5 inç bilgi-eğlence ekranı, Bluetooth, USB bağlantı noktası ve dört hoparlörlü stereo ile beraber geliyor. Bunlarla beraber birkaç özellik daha mevcut. Bu özellikler içinde 7 inç dokunmatik ekran, Android Auto, Apple CarPlay, navigasyon sistemi, kablosuz aygıt şarj etme, uydu radyo, HD Radyo, ek USB bağlantı noktaları, moonroof ve altı, sekiz yada dokuz hoparlörlü bir stereo içeriyor.

Bir ses düğmesi olsa da, ekran data eğlence ekranı ayarları için herhangi bir fizyolojik denetim bulunmuyor. Bu sebeple dokunmatik ekran girişe cevap vermek için yavaş kalabilir. Bazı ortak işlevler için direksiyonda birkaç düğme bulunuyor. Sadece bunlar dokunmatik ekranın kullanımını daha kolay hale getirmeye destek olacak tuşlar değiller.
Güvenlikte tam puan!
Ulusal Karayolu Trafik Güvenliği İdaresi, 2020 CR-V’ye beş yıldızlık bir tam puan verdi. Ek olarak önden ve taraftan çarpışma testlerinde beş, yuvarlanma testinde dört yıldız kazanmıştır.
Kullanıcı yorumlarına ve teknik özelliklerine bakılırsa Honda CR-V, Honda’nın en öne çıkan araçlarından. Büyük oranda kargo alanı, geniş koltuklar ve lüks bir kabin, çekiciliğine katkıda bulunuyor. CR-V, yolda, konfor ve çeviklik içinde iyi bir denge kurar ve bir çok gereksinim için yeterince süratli bir halde hızlanır. Data-eğlence kontrollerinin bazıları zor olabilir, sadece bu aracın cazibesini azaltmak için kafi görülmemiş.

Fiyatlar iyi mi? Sıfır mı İkinci El mi?
Honda, 2017 model yılı için CR-V’yi tekrardan tasarladı, bundan dolayı 2017’den daha eski bir model yeni modelden mühim seviyede değişik olacaktır. Tercih yaparken göz önünde bulundurmakta yarar var.
Eğer 2020 model bir Honda CR-V almak isterseniz fiyatlar 300.000 TL civarlarından başlayarak farklılık gösteriyor. Eğer aklınıza yatıyorsa, modelleri ve özellikleri karşılaştırarak size en uygun olanı bulmanızı tavsiye ederiz.
 

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir