Nissan Navara kullanıcı yorumu nasıl bir arabadır? alınır mı ?

Nissan Navara

Nissan Navara, satışa sunulan en uygun fiyatlı pick-up kamyonlardan biridir. Mevcut olan model 2014’te geldi ve 2019’da ona bir güncelleme yapılmış oldu.
Nissan Navara, King Cab ve Double Cab gövde stillerinde sunulur. King Cab, daha oldukca emek verme hayatına yöneliktir. Bundan dolayı yalnızca daha kolay döşemelerle sunulur ve emek verme kabiliyetinden en iyi şekilde yararlanmak için Nissan’ın sunmuş olduğu çeşitli aksesuarlar vardır. Fakat King Cab devletimizde satışa sunulmadı. Döşemeler, temel Visia’dan Tekna’ya kadar çeşitlilik gösterirken, daha oldukca opsiyon ile artık aramızda.

Serideki her Navara 2.3 dCi dizelden güç alırken, Visia ve Acenta 163PS (161bhp) tek turbo versiyona sahipken, N-Connecta, Tekna ve N-Guard versiyonları 190PS (187bhp) çift turbo dizeldir. Hangi güç çıkışını seçerseniz seçin, standart olarak altı ileri manuel şanzıman alırsınız, güçlü dizeller ise istenirse altı ileri otomatik vitesle de alınabilir. Tüm versiyonlar, gösterge panelindeki bir döner kadran ile seçilebilen, düşük aralık ayarına haiz yarı zamanlı 4WD’ye haizdir.

Arkada sert bir plastik yükleme bölmesi mevcuttur ve bagaj kapağı hoş ve sağlamdır, yalnız bazı rakiplerde bulacağınız şeklinde yumuşak bir açılma için gaz desteği yoktur. Alan, önceki nesil Navara’lardan 67 mm daha uzundur. Nissan, alıcılara kendi gereksinimlerine bakılırsa uyarlamaları için geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor. C-Channel yük sabitleme sistemi, daha yüksek özellikli sürümlerde bulunur ve arkadaki yükleri sabitlemeye destek olmak için hareketli bağlama noktaları getirir.

Navara’nın arkasına yerleştirilemeyen her şey bir römorka yüklenebilir ve 3.500kg çekme kapasitesi, pick-up segmentinde bulacağınız en güçlülerindendir. Bu, Navara’nın tüm versiyonlarında mevcuttur.

Navara Güvenilirlik ve Güvenlik

Kaputun altında, Navara’nın 2.3 litrelik dizeli 300.000’den fazla Renault ve Nissan minibüsüne takıldı, bundan dolayı sıkıntılı kullanıma dayanması gerekiyor.

Güvenlik cephesinde, temel Visia modelleri bile 7 hava yastığı, denge kontrolü ve Nissan’ın FEB İleri Acil Durum Frenleme teknolojisine haiz. Bu sistem, yaklaşan çarpışmaları algılar ve etkiyi azaltmak yada tamamen olmasını önlemek için frenleri devreye sokar. Ek olarak arkada Isofix çocuk koltuğu montaj noktaları ve standart olarak LED gündüz yanan farlar bulunmaktadır.
İKİNCİ EL OTOMOBİL İLANLARI

Bir cevap yazın