Ford Sıfır Vasıta Kampanyaları – Eylül 2022

2022 Eylül ayı sıfır vasıta kampanyaları kapsamında bir takım kampanya da Ford tarafınca açıklandı. Sıfır vasıta satışlarında oluşan belirsizliğin peşinden kullanıcılar sıfır vasıta sahibi olmak için araştırmalara başladı. Bu kapsamda Ford da düşük faizli kredilerden takas kampanyalarına kadar bir oldukca fırsatı deklare etti. Kullanıcılar web sitesi üstünden bu kampanyalara müracaat yapabilecekler. Ford’un Eylül ayı sıfır vasıta kampanyaları hakkında her şeyi siz kıymetli okuyucularımız için derledik.
Ford Sıfır Vasıta KampanyalarıÖncekiSonraki1. Binek Araçlar

2022 Eylül ayı Ford sıfır vasıta kampanyaları kapsamında ilk fırsat Ford binek otomobiller için geldi. Bu kampanya ile belirli modellerde 100.000 TL, 12 ay vade ve %0,99 faiz oranı ile kredi sahibi olmak mümkün. Kampanya kapsamındaki modeller ise; Yeni Ford Fiesta, Yeni Ford Focus, Ford Kuga, Ford EcoSport ve Ford Puma olarak açıklandı.
Satılık Tüm Ford Binek Otomobil İlanlarını İnceleyin⇒2. Takas Kampanyası

Eylül ayı Ford sıfır vasıta kampanyaları arasından ikincisi ise avantajlı takas kampanyası. Kampanya kapsamında eski Ford aracını getiren kullanıcılar, binek modellerde %4, Ford Transit ve Custom’da %4, Courier ve Connect modellerinde ise %2 indirim fırsatı kazanabiliyorlar. Fakat Ford Ranger modelinin kampanya kapsamında olmadığını da belirtelim.3. Ticari Araçlar

Bir öteki Ford sıfır vasıta kampanyası ise ticari araçlar için. Kampanya kapsamında, seçili modellerde geçerli 100.000 TL, 12 ay vade ve %0,99 faiz oranı ile kredi imkanı sunuluyor. Kampanya kapsamına giren modeller; Tourneo Courier, Transit Courier, Tourneo Connect, Transit Connect, Tourneo Custom, Transit Custom, Transit Van, Transit Minibüs, Transit Kamyonet. Ek olarak kampanyanın 30 Eylül evveliyatına kadar geçerli bulunduğunu da belirtelim.
Satılık Tüm Ford Ticari Modellerini İnceleyin⇒

Bir cevap yazın