dacia sandero stepway özellikleri

dacia sandero stepway özellikleri

dacia sandero stepway yorumları

Dacia Sandero Spteway dacia ailesinin gözbebeklerinden Crossower sınıfının bir temsilcisi Fiyatı oldukça makul dış görünüşü cazip ancak sanderonun hataları da ya da eksikleri diyelim yok değil!. öncelikle aracın iç dizaynı harika görünmüyor. bazı modlar arabada eksik mesela  direksiyon yükskeliği ayarlama, cam açma kumandası kapı içinde değil orta konsolda teyp sistemi entegre değil, ses yalıtımı çok zayıf, tabi tüm bu ayrıntıların olmaması aracın ucuz olmasından kaynaklanıyor 22 bin liraya 4 cam otomatik 4 hava yastıklı, abs ebd, esp’li araç dünyanın hiç bir yerinde bulamazsınız !

Dacia SAndero Stepway ya da Dacia Logan alacaksanız beklentileriniz yüksek olmayacak “az paraya sıfır araba alacağım” diye düşüneceksiniz o zaman canınız sıkılmaz. yani karar vereceksiniz! “yüksek özellikli ikinci el araba mı alayım” yoksa özelliği daha az 0 dacia mı alayım” bu kararı verdiyseniz dacia sizin için son derece iyi bir seçim olacaktır.

dacia sandero stepway Fiyatları: Dacia Sanderonun baz modeli  21 bin liradan satılıyor fiyat listesi şöyle

dacia sandero stepway Fiyat Listesi

Sandero Ambiance 1.2 Euro5 20.850

Sandero Ambiance 1.2 LPG Euro5 22.850

Sandero Ambiance 1.5 dCi 70 bg 24.350

Sandero Stepway 1.6 Euro5        26.200

Sandero Stepway 1.5 dCi 70 bg 28.900

Sandero Blackline 1.5 dCi 70 bg 28.250

dacia sandero stepway ikinci el: donanımına göre ikinci el fiyatları değişmekle birlikte 18  bin liradan itibaren dacia sandero bulabilirsiniz. Dacia Sandero 2. eli çok sağlam bir araç elinizde kalmaz

Dacia SAndero Stepway Yakıt Tüketimi: arabanın çok az olan artılarında birisi de yakıt tüketimi dacia sandero stepway’ın yakıt tüketimi hakikaten çok iyi araç çok cimri yakıt tüketiyor.

Dacia Sandero Ambiance LPG: Sandero’nun lpgli sistemleri de var ve son derece az yakıt tüketiyor eğer yakıt sizin için öncelikli bir nokta ise lpgli sanderoyu size tavsiye ederiz

Bu yazı Genel, Renault kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir