2011 Transporter Fiyat Listesi

2011 YENİ VOLKSWAGEN TRANSPORTER

Volkswagen’in ticari araç kategorisinde en çok övündüğü aracı makalemizde inceleyeceğiz. Türkiye’de yollarda orldukça fazla görmeye alışkın oldupumuz Transporter ek donanımları ve düşen fiyatıyla sizlere sunulmakta. Camlı ve van yani camsız model olarak ikiye ayrılan Transporter ticaret yapanların vazgeçilmezi olmuş durumda

2011Transporter Özellikleri

Transporter’da donanım paketleri bulunmamakta her motor seçeneği için standart olan modelde sadece DSG şanzıman seçeneği opsiyonlu halde bulunmakta. Özellikler Şöyle:

-ABS

-ESP

-ASR

-Gündüz farı

-Arka sis farları

-Sürücü hava yastığı

-Otomatik Klima

-Hız sabitleyici

-Yol bilgisayarı

-Yeni dizayn ön farlar

2011 Transporter Modelleri

  • Volkswagen Transporter Camlı Van
  • Volkswagen Transporter City Van
  • Volkswagen T ransporter Panel Van
  • Volkswagen  Transporter Pikap

Yeni Transporter Teknik Özellikleri

Yeni Transporter üç ayrı diel motor seçeeğine sahip. Bu motorların hepsi TDI teknolojisini kullanmakta ve 2.0 4 silindirlik bir hacime sahip. ilk motor 102 beygire sahip ve değişken geometrili turbo eklentsi bulunmakta aynı şekilde 140HP lik diğer motorda da aynı teknoloji mevcut. 180HP lik modelde ise çift turbo kullanılmış. Bu özellik vites araları ve hızlanmada oldukça fark ettiriyor.

Yeni Transporter Yakıt Tüketimi

Yeni transporter’ın yakıt deposu 80lt ve 100km’ye 11sn’de ulaşıyor. 102HP lik modeli ortalama 6lt yakıt tüketirken, 140Hp lik model 6.2, 180HP lik model 6.5 tüketmekte.

Yeni Transporter Fiyat Listesi

Transporter’ın panel modelleri 41.000Tl fiyat ile satılırken camlı modelleri 102HP 48.429, 140HP 52.366 ve 180Hplik model 56.959TL’den satılmakta


Yeni Transporter Yorumları

Transporter Ticari araçlar içinde kendi sınıfının en çok satan modeli ne Mercedes nede Fiat yakalayabilmiş değil. Volkswagen araçlarında her zaman kaliteye önem verdiği için ticari araçlarınıda bu özelliklerden mahrum bırakmıyor. Tabii ki de bu kullanıcıların ilgisini çekmekte. Sağlamlığıyla da bilini VW Transporter’ın hem ikinci el hemde eski araç piyasasaı normalin çok üstünde. Her seneye ait uygun fiyatlı bir Transporter bulmanız gerçekten çok kolay. Kullanım özellikleri de oldukça rahat olan Transporter ticaret yapanların vazgeçilmezi.

2011 Wolkswagen Transporter Resimleri

Bu yazı Wolkswagen kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir