Yeni Volvo XC40 Özellikleri, Fiyatı ve Rakipleri

Yeni Volvo XC40 özellikleri, fiyatı, rakipleri ve oldukça daha fazlası için okumaya devam edin. Bazı otomobiller he vakit havalı, prestijli ve kuvvetli olmakla neredeyse eş anlamlı bir marka kıymeti taşır. BMW, Mercedes, Audi, Volvo ve sayamadığımız öteki markalar…Sadece Volvo, bu markalar içinde kendine öne çıkan hususi bir kalite katmış değişik bir marka algısına da haiz. Otomobillerden ya da arabalardan asla anlamış olmayan biri bile bilir ki ‘Volvo güvenlik- sağlamlık anlama gelir’. işte bu algıyı yaratmak o şekilde kolay değil. İlk esnek kayışlı güvenlik kemeri, ilk otomatik stop lambası benzer biçimde devrimlere imza atmak ve devamlı olarak güvenlik odaklı teknolojilere yatırım yaparken konforlu, havalı, güzel, performanslı olabilmeyi de başarmak epeyce emek, çokça bilim, en o kadar da çalışkanlık işi.

Volvo Cars, dünya genelinde sağlamış olduğu güvenli bir otomobil olma algısını devamlı yükseltiyor. Bu yönüyle de bilhassa ailelerin ya da ailesi için otomobil almak isteyenlerin beğenisini kazanıyor. Vatanımızda otomobil tutarları maalesef vergiler ve daha pek oldukça sebeple epeyce yüksek. Bu da bu şekilde güzel, konforlu, kuvvetli, donanımlı en önemlisi de güvenli araçlara erişmeyi zorlaştırıyor. Bu olumsuzluğu bir kenara koyarak, Volvo’nun soluk kesecek XC90 modelini inceleyelim mi?

Volvo Cars Yeni Ufak SUV Modeli XC90’ı Tanıttı!
Avrupalı otomotiv devi Volvo, yeni modellerinden kabul edilen XC40’ı geçtiğimiz günlerde Milano’da tanıttı. Bu şık ve etkisi altına alan otomobile de Milano yakışırdı aslına bakarsanız.

Bildiğiniz suretiyle otomotiv dünyasında kuvvetli bir SUV tesiri hakim. Ek olarak artık tüm markalar minimum bir SUV model sunuyorlar. Kent içinde kullanılacak yüksek vasıta beklentisine karşılık vermek suretiyle tasarlanan SUV’lar ise oldukça ilgi görüyor. Volvo markası da bu pazara dahil olarak rekabeti epey yüksek bir yere çekti.
Tasarım Mağazasında Tanıtım Yapılmış oldu
Volvo’nun kompakt Premium SUV modeli XC40’ın tanıtımında esas dikkat çeken detay ise, alıştığımız suretiyle otomobil fuarları yerine Milano’daki bir İskandinav tasarım mağazasında gerçekleşen tanıtım oldu.

Ezber Bozan 2018 Model Volvo XC40
Volvo markası, klişeleri kökünden yıkmaya emin. Meydana getirilen tanıtım da bunun en iyi kanıtı. Ayrıca Volvo bu yıl SUV pazarında 3 değişik araçla yarışıyor.

Yeni Volvo XC40 Özellikleri
Volvo XC90, Volvo XC60 ve Volvo XC40 ile SUV segmentini kötü halde yoracak olan marka, kent içinde yüksek vasıta kullanmayı sevenler için donanım, konfor, güvenlik, performans ve prestiji bir arada kompakt olarak sunmak için hazır. İsveçli markanın XC40 modelinin motoru, turbo benzinli, dizel ve hybrit alternatifleriyle sunulacak. 8 ileri otomatik vites XC40 kesinlikle oldukça tercih edilecek.
Volvo XC40’ın en dikkat çeken özelliklerinden biri ise iç mekanda bulunuyor. Bilhassa gizleme alanları, çantanızı, telefonunuzu ve öteki kişisel eşyalarınızı koyabileceğiniz alanlar mevzusunda oldukça değişik çözümler üretiyor.
2018 Model Volvo XC40’ın Fiyatı
Aracın fiyatı hakkında hemen hemen net bir data yok. Bilhassa de Volvo XC40 Türkiye fiyatını anlamak zor.
2018 Volvo XC40 Ne Süre Üretilecek?
Compakt SUV segmentindeki XC40, Almanya’daki tesislerde üretilecek. Üretim, bu yıl kasım ayında başlamış olacak. Arkasından hızla ilkin Avrupa’da sonrasında da öteki ülkelerde satışlar başlamış olacak.
Volvo XC40 Türkiye’de Satışa Ne Süre Başlamış olacak?
Firmanın Türkiye satışı 2018’in ilkinci yarısında başlamış olacak. Türk tüketicinin oldukça sevilmiş olduğu vasıta için şimdiden heyecanlı bir bekleyiş var.
Volvo XC40 Rakipleri Kim?
Ufak SUV ya da kompakt SUV sınıfında Audi Q3, BMW X1, Mercedes GLA ile yarışacak.
Volvo XC40 Videosu için görüntüye tıklayabilirsiniz:

Volvo ilanlarını incelemek suretiyle ikinci el Volvo ilanları şeklinde bir arama yapabilirsiniz. Ek olarak 2018 model Volvo XC40 ilanlarını kaçırmamak için arabam.com sıfır km ilanlarını takip edebilirsiniz. İlerleyen dönemlerde Volvo XC40 kampanyalı tutarları da listelenmeye başlayacaktır. Bu amaçla Volvo galerilerini takibe alabilirsiniz.

Bir cevap yazın