Yeni Volkswagen Crafter nasıl bir arabadır ? alınır mı ? kullanıcı yorumu

crrafter

Yeni Crafter ile Volkswagen ‘in Hedefi Ticaretin Zirvesi!
Alman otomotiv devi Volkswagen‘in başarıya ulaşmış ticarisi Crafter tamamen yenilendi. Markanın taşımacılık sektöründeki üyesi donanım zenginliği ve güvenlik teknolojileri ile dikkat çekiyor. Yakıt tüketimi, teknoloji ve konfor alanlarında iddialı olan yeni Volkswagen Crafter ‘ı inceleyelim.

2 Değişik Karoser Seçeneği ile Sunuluyor!
Vatanımızda panelvan ve camlı van olmak suretiyle iki değişik seçenek ile sunulan Crafter, taşımacılıkta yer edinen modelleri ile dikkat çekiyor. Panelvan seçeneği ile yük taşımacılığında rol alırken, camlı van seçeneği ile yolcu taşımacılığında rol alıyor. Ticari vasıta kullanıcılarının gereksinimleri göz önüne alınarak tasarlanan Yeni Volkswagen Crafter; güvenlik, teknoloji ve konfor alanlarındaki güncellemeleri ile dikkat çekiyor. İç ve dış tasarımında meydana getirilen değişimler ile ise öne çıkıyor. Yeni Crafter’ın aydınlatma grubunda kullanılan LED farlar markanın tasarım dilini yansıtıyor. Ön ve arka tekerler arasındaki mesafe konfor açısından negatif benzer biçimde görünse de sürücü koltuğunda kullanılan körük sistemi ile bu sorun çözülmüş benzer biçimde gözüküyor.

Yeni Volkswagen Crafter ile Konfor Üst Düzeyde!
AGR sertifikaya haiz ”ErgoComfort” sürücü koltuğuna haiz olan model konfor mevzusunda oldukca iddialı. Kendi segmentinde ilk olma hususi durumunu taşıyan bu koltuk, Crafter’ın Highline versiyonu ile standart olarak geliyor. 14 değişik yöne ayarlanabilen ErgoComfort koltuk sistemi ile uzun devam eden yolculuklar da sürücü için konforlu hale geliyor.

Güvenlik Ekipmanları ile Yeni Volkswagen Crafter
Crafter ile sunulan güvenlik ekipmanları içinde; ESP (Elektronik Frenleme Sistemi), EDL (Elektronik Diferansiyel Kilidi), PREFILL (Frenleme Hazırlığı), ABS, ASR, BAS benzer biçimde özellikler varken, Şerit Takip Asistanı, Çarpışma Önleyici Sistem, Rüzgarda Savrulma Önleyici Destek Asistanlar da mevcut.

2.0 Litrelik Performanslı Dizel Motor!
Yeni Crafter 2.0 litrelik turbo dizel motoru ile Türkiye’de satışını gerçekleştiriyor. Bu motor 177 beygirlik güç üretiyor ve 410 Nm’lik tork değerine haiz. Aktarımda ise iki değişik seçenek ile sunulan Crafter, manuel vitesle satın alınabileceği benzer biçimde 8 ileri otomatik şanzımanla da tercih edilebiliyor.
Ticari Otomobil Kullanırken Dikkat Etmemiz Gerekenler
İkinci el satılık ticari vasıta ilanları

Bir cevap yazın