Yeni Opel Astra “2022 Yılının En İyi Aile Otomobili” Seçildi!

Alman otomobil devi Opel’in kompakt sınıfta yer edinen başarı göstermiş modeli Astra, yeni nesliyle beğeni toplamaya devam ediyor. Her yıl İngiltere’de düzenlenen Business Car Ödülleri’nde “2022 Yılının En İyi Aile Otomobili” seçilen yeni Opel Astra çekici tasarımı, rekabetçi konumu ve sunmuş olduğu katma değerler açısından jürinin övgüsünü aldı.
Yeni Opel Astra Senenin En İyi Aile Otomobili!

Üstün Alman teknolojisini en modern tasarımlarla buluşturan Opel’in geçtiğimiz haftalarda vatanımızda satışa sunmuş olduğu yeni Astra, almış olduğu ödüllerle başarısını taçlandırıyor. Bu kapsamda yeni Opel Astra, her yıl İngiltere’de düzenlenen Business Car Ödülleri’nde “2022 Yılının En İyi Aile Otomobili” seçildi. Business Car editörü Martyn Collins, kazanılan ödülle ilgili yapmış olduğu değerlendirmesinde, “Elbet Vizör ön cephe fazlaca dikkat çekiyor, sadece yeni Astra’nın genel tasarımı da oldukça baş döndürücü. Astra’nın hem dış tasarımı hem de minimalist iç tasarımı da aynı derecede çekici. Bunun haricinde standart sunulan donanımlar, fiyat-fayda, performans karşılaştırmasında müşteriye karşılığını fazlasıyla veriyor” dedi.

Opel Hakkında
Avrupa’nın en büyük otomobil üreticilerinden önde gelen Opel, kapsamlı elektrikliye geçiş hamlesiyle CO2 emisyonlarının azaltılmasında öncü bir rol üstüne alıyor. Şirket 1862 senesinde Almanya’nın Rüsselsheim kentinde Adam Opel tarafınca kuruldu ve 1899 senesinde otomobil üretimine başladı. Opel, Ocak 2021’de Groupe PSA ve FCA Group arasındaki birleşmeyle yeni sürdürülebilir ulaşım sürecinin küresel lideri olarak kurulan Stellantis NV’nin bir parçası. Şirket, İngiliz kardeş marka Vauxhall ile beraber dünya genelinde 60’ın üstünde ülkede temsil ediliyor. Opel, sürdürülebilir bir başarı tesis etmek suretiyle müşterilerin gelecekteki ulaşım taleplerinin karşılanmasını sağlamak için elektrikliye geçiş stratejisini uyguluyor. 2024 yılına kadar, her bir Opel modelinin bir elektrikli versiyonu satışa sunulacak. Bu strateji, Opel’in sürdürülebilir kârlı, küresel ve elektrikli bir gelecek oluşturmak için uyguladığı PACE planının bir parçası.
Sıfır Km Opel Astra
Opel

Bir cevap yazın