Yeni Mercedes-Benz E Serisi Kameralara Yakalandı

Yeni Mercedes-Benz E Serisi, kontrol edilmiş olduğu sırada görüntülendi. Alman otomobil üreticisi Mercedes, bu yıl içinde yeni nesil E Serisi’ni yollara çıkarmayı planlıyor. Bu plan doğrultusunda ise aracın kontrol emekleri devam ediyor. Kontrol aşaması devam eden model ise tekrardan kameralara yakalandı. Son olarak 2022 yılının son günlerinde görüntülenen modelde bu sefer bazı farklılıklar mevcut. Buna bakılırsa ilk olarak gözümüze çarpan şey far grubundaki detay oluyor. Öteki taraftan araçta detayların da yavaş yavaş gözükmeye başladığını söyleyebiliriz. İsterseniz sözü fazla uzatmadan detaylara hep birlikte göz atalım.
Yeni Mercedes-Benz E Serisi Far Grubu İle EQC’yi Çağrıştırıyor
Yeni Mercedes-Benz E Serisi modeli, 2023 yılı içinde yollara çıkabilmek maksadıyla kontrol aşamasına devam ediyor. Firmanın yeni amiral gemisi, kontrol çalışmalarındayken gene kameralara yakalandı. Hem de oldukça azca kamuflaj ile. Açıkçası bu görüntüler, tanıtımdan ilkin model hakkında mühim bilgiler edinmemize destek olacak benzer biçimde duruyor. Buna bakılırsa, yukarıda da belirttiğimiz suretiyle ilk göze çarpan detay modelin far grubu oluyor. Görüntülere bakarsak modelde, EQC modelindekine benzer bir LED barın aracın ızgarasının üstünde bulunduğunu görüyoruz. Buna bakılırsa ise farların ortadan ikiye birleşmediğini söylemek mümkün. Öteki taraftan ise modelin, yeni nesil S-Serisi ve C-Serisi ile oldukça benzer bulunduğunu söylemek mümkün. Yeni Mercedes-Benz E Serisi modelinin iç kabinin de ise 11.9 inç boyutundaki ekran standart olarak karşımıza çıkacak. Mercedes S Serisi’nde bulunan 12.9 inçlik OLED ekran ise opsiyonel olarak bulunabilecek.

Şimdi ise gelin modelin teknik özelliklerine birazcık göz atalım. Tahminlere bakılırsa model, standartta hafifçe hibrit üniteler ile karşımıza gelecek. Fakat fazlaca daha değişik hibrit ve elektrikli versiyonlar ile beraber modelin çeşitli bir yapıya haiz olması umut ediliyor. Modelin tanıtım zamanı mevzusunda ise net bir informasyon bulunmuyor. Fakat gene tahminlere bakılırsa 2023 yılının ilk altı ayı içinde modelin tanıtımının gerçekleşmesi umut ediliyor. Yeni Mercedes-Benz E Serisi modelinin yollara çıkma tarihinin ise bu senenin sonlarına doğru olması umut ediliyor. Peki siz değerli üyelerimizin yeni Mercedes-Benz E Serisi’nden beklentileriniz neler?
Satılık Tüm Mercedes-Benz E Serisi Modellerini İnceleyin⇒

Bir cevap yazın