Yeni Hyundai Lafesta N Line, Görücüye Çıktı!

Hyundai otomotiv şirketi her insanın bilmiş olduğu suretiyle Asya’nın en büyük üreticilerinden biridir. Avrupa ve Orta Doğu’da dahil hiçte küçümsenmeyecek satış rakamlarına haizdir. Fakat en fazlaca satış sayıları nüfusa da bağlı olarak Çin’den gelir. Bu sebeple Hyundai şirketi, Çin devletine hususi olarak, Yeni Hyundai Lafesta N Line modelini piyasaya çıkartacak.
Yeni Hyundai Lafesta N Line Tasarım ve Donanım Güncelleştirmeleri
Yeni Hyundai Lafesta N Line, bundan önceki modeline bakılırsa birçok tasarım ve donanımsal geliştirmeler ile beraber piyasaya da yerini aldı. İç ve dış tasarımı, tamamen yenilenen sportif aracın hemen hemen donanımsal değişimleri açıklanmasa da fazlaca fazla güncellemenin bulunduğunu söyleyebiliriz.
Hyundai’nin yeni trendi olan “N Line” donanım paketini her aracında sunmaya başladı.  Bu tasarım paketiyle beraber Lafesta aracı adeta bir canavara dönüşüyor.
Dış Tasarım
Yeni Hyundai Lafesta N Line modelinin ön tasarımına baktığımızda geniş siyah renge haiz ve altıgen şekilde hava ızgaraları bizi karşılıyor. Bu hava ızgarasının üst kısmında ise iki tane gündüz LED’lerine haiz. Bu parlak ve siyah ızgaranın çerçevesi alttaki ince farlara kadar uzanıyor. Bu tasarım hakikaten “N Line” hissini kullanıcılara yaşatacak. Ek olarak ön tampondaki topyekün devam eden altıgen tasarım ile sportif görünüş zirve noktaya ulaşmış.
Bu sportif aracın jantları hakikaten hakkını verecek bir tasarımla geliyor. Ortasına N harfi bulunan paslanmaz çelik jantlara birlikte rol alan kırmızı fren kaliperleri, ortaya şık bir görüntü sunmuş.

Aracın arka kısmında boydan boya uzanan kırmızı LED farlar ile beraber siyah spoiler yeni modele değişik bir hava katıyor. Ek olarak aracın alt kısımdaki dörtlü egzoz çıkışı ve tampon tasarımı fazlaca heybetli bir görünüm kazandırmış.
İç Tasarım

Yeni Sportif Lafesta’nın direksiyon simidinde gene “N” logosu gözümüze çarpıyor. Direksiyonun derhal arkasındaki büyük bir hayalet ekran konumlandırılmış. Aracın göğüs kısmında ise klima kontrolleri, telefon kablosuz şarj ünitesi, vites düğmeleri bulunmakta. Koltuklar ise deri ve süet kumaşlarından tasarlanmış kırmızı dikiş bilgileri ile büyülüyor.
Yeni Hyundai Ne Vakit Satışa Sunulacak?

Yeni Hyundai’nin hemen hemen teknik bilgileri tam anlamıyla açıklanmadı. Çin’de üretilecek olan bu modelin gelecek aylarda satışa sunulması planlanıyor. Bazı sızıntılara bakılırsa motor özellikleri, 1500 CC ve 197 hp beygire haiz olacak.
Peki ya siz Yeni Hyundai Lafesta N Line modelini {nasıl} buldunuz?
Sıfır Kilometre Hyundai Modelleri

Bir cevap yazın