Yeni Hybrid Teknolojisi ile Ford Puma Hibrit!

Ford, Türkiye’de öteki otomobillerde olmayan 1.0L 155PS EcoBoost Hibrit Teknolojili yenilikçi motoruyla Puma’yı; yüksek performanslı ve üstün yakıt verimliliğine haiz bir sürüş için sunuyor. Puma’nın 1.0L 125 PS Ecoboost benzinli motoru ise 7 ileri otomatik şanzıman ile konfor ve performansı birleştiriyor. Ford Puma için tüm detaylar…

Ford SUV Ailesinin En Yenisi!
Yoldam sahibi, kendine güvenen ve hayranlık dolu bakışları sevenlere hitap eden Ford Puma; dikkat çekici tasarımı, segmentine yeni nefes getiren teknolojisi ve yaşamı kolaylaştıran özellikleriyle fark yaratıyor.
Puma, iç tasarımdaki ergonomi, yenilikçi yaklaşım ve yakla ve konfor ile de dikkat çekiyor. MegaBox çözümü ve 456 litrelik bagaj hacmi; kendi sınıfında kimsede olmayan bir yükleme alanı sağlıyor.
Kuga ile beraber Ford modellerinde ilk kere sunulan 12.3’’ dijital gösterge paneli, şık açılış ekranı ve sürüş modlarına nazaran değişen konfigürasyonları ile kişiselleştirme imkanı sunuyor. 

Değişik Sürüş Modları
Puma’yı tercih edenler; Düzgüsel, Spor, Patika, Islak ve Eko’dan oluşan beş sürüş gibi olmaktan birini seçerek koşullara uyacak şekilde yolculuklarını düzenleyebiliyor.
 Euro NCAP’ten 5 yıldız alan Ford Puma; ultrasonik sensörleri, üç radar ve iki kamerasıyla gerek sürüşü gerekse de park ve manevra esnasında aracın hareketlerini denetleyerek; hem sürücünün yaşamını kolaylaştırıyor hem de daha güvenli bir sürüş vaad ediyor.
Puma’nın Fazlasıyla Sen sloganıyla yayınladığı etkisinde bırakan reklam filmi:

Ford Puma

Bir cevap yazın