Yeni Honda Pilot İçin Teaser Gösterildi

Honda, 2023 Pilot ile TrailSport serisine yeni bir SUV daha kazandıracak.
Japon otomobil üreticisi, aracın arazide daha yetenekli haline gelmesi için çalışıyor. Bundan dolayı vasıta bir takım modifikasyona haiz olacak. Genişletilmiş dört tekerlekten çekiş sistemi özelliğiyle vasıta kuvvetli bir donanıma haiz olacak. Honda 2023 Pilot modeli için hazırlamış olduğumuz içeriğin detaylarını inceleyelim.
Yeni Honda 2023 Pilot Hakkında Detaylar
İlk olarak araçta ızgarayı ve bagaj kapağını süsleyen TrailSport’a ilişik rozetler yer almakta. Honda bu kere tüm detaylarda siyah rengi kullanmıştır. Alt dış hava girişlerinde kullanılan renkle siyah süslemeli çerçeveler yapılmakta. Ek olarak ön fasyanın altında koruma levhası olarak görünen gümüş bir parça bulunmakta. 2023 model için güncellenmekte olan Pilot modeli, yeni nesilde daha sağlam bir hale gelecek.

2022 Acura MDX ile aynı platformu kullanımı beklenen model, eski modele gore daha kuvvetli ve sert olmalı. Ek olarak çift salıncaklı bir süspansiyona da haiz olacak. Bu sonbaharda aracın tanıtımı açıklanması planlanmakta. Mevcut modelle karşılaştırıldığında ise yeni Pilot kutu şeklindeki ızgarayla CRV’yi andırmakta. Yenilenen modelde farlar belirgin ve dikdörtgen şekliyle karşımıza çıkacak. TrailSport metalik ve siyah kaplamayla birleşiyor.
Büyük oranda aracın iç kısmında da değişimlerle karşılaşacağız. Şu an da yeni model adına güç aktarma organlarında informasyon bulunmamakta. Mevcut modeli 283 beygir gücü üretirken dokuz ileri otomatik şanzımanla eşleşen V6 motoru kullanmakta. Yeni vasıta kuvvetli bir arazi performansı sergilemesi adına üstün donanım özellikleriyle güçlendirilmekte. Bilhassa dış tasarımına ilişik görsel iyileştirmelerin fazlasıyla dikkat çektiğini belirtelim. Ek olarak araçta çelik kızak plakaları ve arazi lastikleri de bulunacak. Böylelikle aracın donanım mevzusundaki eksiklikleri giderilecektir. Lambalar ise braket benzeri tasarımda değil yamuk bir görünüme haiz olacak.

Son olarak, 2023 Honda Pilot için tanıtım zamanı mevzusunda net bir informasyon bulunmamakta. Fakat bu güz içinde tanıtım için çalışmaların yapılacağı düşünülüyor. Yeni Pilot’un heyecanla ve ilgiyle karşılanacağı noktasında asla şüphemiz yok.
Sizler Yeni Honda Pilot hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Ek olarak yorum kısmında da düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.
TRİNK SAT
Arabam Kaç Para

Bir cevap yazın