Yeni Fiat 500X Sport: Boyutlar ve Özellikler

Şubat 11, 2021 by Yorum yapılmamış

Yeni Fiat 500X Sport, yarış detaylarını ve geniş bir motor yelpazesini bununla birlikte getiriyor.
Sportif bile olsa kompakt bir crossover yapmak kolay bir iş değildir. Off-road ruhunu pistin ruhuyla birleştirmek bir çok vakit bir risktir, yalnız Fiat 500X Sport bu engeli aşmış. İtalyan üreticinin Avrupa’da en oldukca satanı, kesinlikle yarışan bir görünüm ve kurulumla karakterize edilen bir düzende mevcut.
Yeni Fiat 500X Sport’un teknik sayfası :
Veri Sayfası

 koltukların sayısı
5
 Gövde
350/1000 litre
 Güç kaynakları
Benzin / Dizel
 Sınıf
Euro 6D 
 Cv / kW (itibaren)
95/70
 
Fiat 500X Sport’un 2021 Model Yılı için büyük bir haber geliyor. Kaputun altında hafifçe hibrit bir motor olacak. Gene de resmi olarak hiçbir şey açıklanmadı, yalnız motorun gezdirilmiş olduğu söylentilere nazaran, 48 voltta hafifçe bir hibrit birim ile ilişkili 1.3 turbo Firefly olması gerekiyor. Öte taraftan, “kardeş” Jeep Compass için olduğu şeklinde gelecekte de plug-in hibrit motor öngörülmüyor.
Yeni Fiat 500X Sport Boyutlar ve Görünüm
Fiat 500X Sport’un boyutları onu hem şehir trafiğinde hem de gezilerde keyifli hale getiriyor. Otomobil gövdesinin uzunluğu 4 metre 26 santimetreye eşitken, 350 litrelik bagaj bölmesi kapasitesi direkt rakiplerin sunduklarına uygun.
Boyutlar

Uzunluk
4.260 mm
Genişlik
1.800 mm
Yükseklik
1.600 mm
Adım
2.570 mm
 
Otomobilin genel hatları, aslına bakarsak, “geleneksel” modelde görülenin aynısı. Yalnız hususi bir yuvaya yerleştirilmiş sis farları, ön ayırıcı, kaporta ile aynı renkteki tekerlek yuvası koruyucuları ve mat gri ayna kapakları şeklinde ayrıntılar onu benzersiz kılıyor.
Yeni Fiat 500X Sport, stile ek olarak, alçaltılmış bir süspansiyonun varlığı ve onu hakikaten agresif kılan 18 ” jantların benimsenmesiyle de karakterize edilmiş.
Yeni Fiat 500X Sport İç Mekan

Fiat 500X Sport’un içi de tasarımda değişmeden kalmış yalnız yarış hayatına özgü ayrıntılarla zenginleştirilmiştir.
Sürücü, kırmızı dikişli ve altta düzleştirilmiş deri kaplı bir direksiyon simidi ile karşı karşıya kalırken, gösterge panelini kaplayan kapak Alcantara ile kaplanmış.
Alüminyum pedallar ve siyah tavan döşemesi sportiflik hissini önemli seviyede artırıyor.
Yeni Fiat 500X Sport Motor Özellikleri
Hafifçe hibrit motorun gelmesini bekleyen Fiat 500X Sport, benzinli ve dizel motorlar ile listede içeriyor.
Bunlardan ilki içinde 1.0 üç silindirli turbo 120 bhp yada 150 bhp sunabilen 1.3 dört silindirli süperşarjlı motoru tercih edebilirsiniz, ikincisi içinde Multijet motorlar 95 bhp ile 1.3 ve arabanın kütlesine daha uygun 1.6 130 bhp motor seçeneği var.
2. El Otomobil İlanları

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir