Xiaomi Electric Scooter 3 Lite, 11.999 TL’den Türkiye’de Satışa Sunuldu

Xiaomi’nin elektrikli scooterları vatanımızda oldukça popüler hale geldi. Elektrikli scooter modellerine bir yenisini ilave ederek Xiaomi Electric Scooter 3 Lite, Hollanda, İtalya, Fransa ve İspanya dahil olmak suretiyle Avrupa ülkelerinin peşinden Türkiye’de satışa sunuldu. Ek olarak Xiaomi’nin en yeni elektrikli scooter modeli siyah ve beyaz olmak suretiyle iki değişik renge haiz. Xiaomi Electric Scooter 3 Lite Türkiye’de 11.999 TL‘den satışa sunuldu.
Xiaomi Electric Scooter 3 Lite Özellikleri

Teknik özelliklerine bakıldığında 300W gücündeki motor 25 km/s hıza kadar çıkıyor. Ek olarak dolu batarya ile 20 kilometre menzil sunarken 4.5 saatte tam olarak şarj edilebiliyor. 13 kilogram ağırlığındaki scooter, 100 kilograma kadar yükü kolaylıkla taşıyabiliyor. Ek olarak gidon kısmından kolaylıkla katlanarak kullanım kolaylığı sağlıyor. Markanın verilerine nazaran yüzde 14 eğimde mesele yaşamadan çıkabiliyor.
Üç Değişik Sürüş Modu: Yaya, Spor ve Standart
 

Sürüş modlarında ise yaya, spor ve standart olmak suretiyle üç değişik mod bulunuyor. Dijital ekrandan anlık hız, pil ve şarj hakkında bilgiler görüntülenebiliyor. Ek olarak eğer Bluetooth ile bağlanıldığında sürüş hakkında daha çok informasyon edinilebiliyor. Uygulama üzerindense daha çok bilgiye haiz olabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Elektrikli Scooter’ın konforunu ve sürüş rahatlığını arttırmak için 10 mm daha geniş olarak tasarlanmış Electric Scooter 3 Lite, suya karşı dayanıklı alüminyum alaşımlı malzemeden üretilmiş. Öteki özellikleri içinde; ön, arka,yan reflektörler ve far mevcut.

 
Xiaomi Otomobil, Yılda 10 Milyon Elektrikli Otomobil Satmayı Hedefliyor!
Xiaomi Otonom Sürüş İçin Pilot Teknolojisini Tanıttı

Bir cevap yazın