Volvo ve Epic Games Araçlar İçin Unreal Engine Ortaklığı Kurdu

Volvo ve Epic Games otomobillerde bulunan bilgi-eğlence sistemleri için ortaklığa adım attılar. Volvo “Unreal Engine” teknolojisiyle yeni elektrikli araçlarının konforunu artırmayı planlıyor. İsveçli otomobil üreticisi Volvo oyun geliştirme şirketi Epic Games ile yapmış olduğu anlaşmayla sektörde yenilikçi bir adım atmış oldu. Öyleki ki Epic Games’in oyun motoru olarak kullandığı teknoloji artık Volvo’nun elektrikli araçlarında yer alacak. Bu sayede Volvo otomobilleri asla olmadığı kadar etkisinde bırakan bir bilgi-eğlence sistemine haiz olmuş olacak.
Volvo ve Epic Games Ortaklığı ile Üst Düzey Kullanıcı Deneyimi

Video oyun düşkünlerinin yakından tanımış olduğu Unreal Engine artık Volvo araçlarında yer alacak. Epic Games’in geliştirmiş olduğu bu oyun motoru yardımıyla üst düzey bir vasıta içi teknolojisi kullanıcıları bekliyor olacak.  Foto gerçekliğinin son aşama fazla olduğu bu donanım ile beraber Volvo otomobiller müşterilere teknolojik bir tecrübe de vaat ediyor. Ek olarak bu oldukça boyutlu ekranlar yardımıyla sürüş hazzı de bir düzey atlamış olacak. Bundan dolayı görselliğin sürürkleyicilikle buluşmuş olduğu bu ekranlarda aracın her tarafı denetim edilebilir olacak.
Volvo Data-Eğlence Sistemi Artık Daha Kullanışlı

Epic Games iş ortaklığı yardımıyla Volvo’nun bilgi-eğlence ekranlarının kalitesi de artmış olacak. Böylece vizyonun hızı kendini ikiye katlayacak. Üstelik ekranlarda görülecek grafik ve tablolarla vasıta çözümleme raporlarını görmek de mümkün olacak. Bu sayede de vasıta içi görsel teknolojisi değişik bir boyut kazanacak. Volvo otomobiller de kusursuz ekranlar ile hizmet vermiş olacak. Son olarak, Epic Games ortaklığı ile hazırlanan ilk bilgi-eğlence sistemi ekranları 2022 yılı bitmeden otomobillerdeki yerini alacak. Ek olarak Volvo bundan sonraki birçok yeni modelinde bu yeni donanımı kullanmayı planlıyor.
Sıfır KM Volvo Modelleri
İkinci El Volvo Modelleri

Bir cevap yazın