Volvo Trucks Elektrikli Kamyon Satışını Devletimizde Başlatıyor

Volvo Trucks, devletimizde elektrikli kamyon satışına başlamış olacak. Şirket, Türkiye’de ağır hizmet için elektrikli dört tane yeni kamyonu piyasaya sürecek. Öteki taraftan firmanın ana hedefi ise devletimizde ağır yük taşımacılığında elektrifikasyon sürecini hızlandırmak. Volvo Trucks, daha çevreci bir yaklaşımla nakliye kültürünü geliştirmeyi ve iklim mevzusuna dikkat çekmeyi planlıyor. Devletimizde dört tane yeni elektrikli kamyonu piyasaya sürecek olan şirket, bu alanda öncülük yapmayı istiyor. Bu mevzuda tüm bilgileri ise siz kıymetli okuyucularımız için derledik.
Volvo Trucks Elektrikli Kamyon Modelleri Sessizliği İle Ön Plana Çıkacak
Volvo Trucks, şu anda devletimizde tam dört tane değişik model elektrikli kamyonu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu modellerden ilkinin adı Volvo FH Electric. Bu model, şehirler arası taşımacılık için geliştirilen tamamen sessiz ve öteki taraftan sıfır emisyona haiz bir kamyon. Bu elektrikli kamyon, 35 senedir piyasada bulunan Volvo FH modelinin de gelecekteki halefi olarak görülüyor. Öteki elektrikli kamyonumuzun adı ise Volvo FM Electric. Bu model ise kent içi taşımacılık için geliştirilmiş bir elektrikli kamyon. Fm Electric modeli işlevselliği, geniş görüş açısı ve manevra kabiliyeti ile bölgesel taşımacılıkta öne çıkıyor. Ek olarak FM Electric de tıpkı FH modeli şeklinde tamamen sessiz ve sıfır emisyona haiz. Geriye kalan öteki elektrikli kamyonlar ise Volvo FL ve FE Electric modelleri. Bu modeller ise kent içi taşımacılıkta esneklik, güvenlik ve manevra kabiliyeti ile öne çıkıyor. Ek olarak kamyonlar, ekonomik, güvenli ve çevreci çözümler ile de sürücüsünü destekliyor.

1 of 3

Tüm bunlara ek olarak ise günümüzde Volvo Trucks tam olarak altı değişik elektrikli kamyon modeli ile bu alanda piyasadaki en geniş ürün yelpazesine haiz şirket. Kim bilir firmanın ülkemize getireceği bu yeni elektrikli kamyonlar hakkaten de bir dönüşümün başlangıcı olacaklar. Umuyoruz ki çevreci çözümlere ve sıfır emisyona haiz bu kamyonlar ülkemizdeki gereksinime uyum sağlarlar. Peki siz elektrikli kamyonların devletimizde piyasaya sürülmesi ile ne düşünüyorsunuz? Sizce otomobillerde gerçekleşen bu süratli elektrifikasyon süreci, kamyonlarda da aynı verimi yakalayabilir mi?
 
Satılık Tüm Volvo Kamyon Modellerini İnceleyin⇒

Bir cevap yazın