Volkswagen Data Eğlence Sistemleri Kökten Değişiyor

Volkswagen informasyon eğlence sistemleri kökten değişiyor. Alman otomobil devi devamlı eleştirilen teknolojisini değişiklik yapma sonucu aldı. Volkswagen CEO’su Thomas Schäfer, mevzu ile ilgili izahat yapmış oldu. Aslen ilk sorun Mk8 Golf GTI piyasaya sürüldüğünde ortaya çıkmıştı. Bu yeni otomobil için analistler ve otomobil tutkunları büyük eleştirilerde bulundular. Bunun temel sebebi ise bilgi-eğlence sisteminin karmaşık yapıda olmasıydı. Şimdi ise marka bu mevzuda adım atmaya karar verdi.
Volkswagen Data Eğlence Sistemlerini Kökten Değiştiriyor

CEO Schäfer Car Magazine’e hususi açıklamalar yapmış oldu. Açıklamasında Mk8 Golf’ün yanı sıra serideki öteki araçlarda da yer edinen MIB3 bilgi-eğlence sisteminde hatalar bulunduğunu söylemiş oldu. Bu sorunları çözmek istediklerini de beyan etti. Ek olarak Schäfer, “Ne yapmamız icap ettiğini biliyoruz. Müşterilerimizde, basından ve bayilerimizden aldığımız geri bildirimleri değerlendiriyoruz. Bir şeyin yeteri kadar iyi olmadığını biliyorsan değiştirmelisin.” dedi. Ek olarak yeni yazılım için emekleri hızlandırdıklarını da söylemiş oldu. Bununla beraber artık bilgi-eğlence sistemine daha çok özellik geleceği müjdesini de verdi.
Kullanıcı Odaklı Yeni Teknolojiler Geliyor

Volkswagen informasyon eğlence sistemlerinde olacak değişim ile koltuk ısıtma ve ambiyans aydınlatma şeklinde özellikler sistemde yer alacak. Artık bu mevzunun üstüne düştüklerini ifade eden Schäfer, “Artık eskisinden daha çok danışmanlık hizmeti alıyoruz. Çalışanlarımıza sorarsanız geliştirdiğimiz teknolojilerin mükemmel bulunduğunu söyleyeceklerdir. Bu biçim önyargılı düşüncelerin önüne geçmek için değişik şahıs ve kurumlara danışmak gerekiyor.” dedi. Böylece gelecekte Volkswagen ve birçok markasının araçlarının iç mekanlarının daha tutarlı olacağını da söylemiş oldu.
Sıfır KM Volkswagen Modelleri

Bir cevap yazın