Vauxhall Adam (2012 – 2019) kullanıcı yorumu nasıl bir arabadır? alınır mı ?

Vauxhall Adam (2012 – 2019) İncelemesi
Vauxhall Adam, değişik görünümleri ve çok çeşitli opsiyon alternatifleriyle alıcıların dikkatini çekiyor
Bununla beraber, kent içi sürüş söz mevzusu olduğunda belirgin faydalar sağlamaktadır. Ön tarafta bol miktarda yer var, sadece arkada oturan yolcular için bu tarz şeyleri söylemek zor. Vauxhall Adam’ın arka kısmında bir MINI’de olduğundan daha azca yer var. oldukça ufak bir bagajı bulunmakta. Arabanın yük kapasitesi yalnızca 170 litredir. bundan dolayı potansiyel alıcılar çok fazla eşya sığdırmayı beklememelidir.

Serinin en iyisi Vauxall Adam S, mükemmel bir şasiye haizdir, sadece 18 inç alaşım jantlarla donatıldığından, konforlu bir sürüşten yoksundur. Adam Slam’deki daha sert spor süspansiyon ve 17 inçlik büyük jantların birleşimi sürüş konforunu negatif etkiliyor. Daha yumuşak yayları ve daha ufak 16 inçlik jantları ile Adam Jam ve Glam, Türkiye’nin fena bakımsız yollarına çok daha uygundur. Adam Rocks ve Adam Rocks Air, daha uzun gezi süspansiyonu anlamına gelen sürüş yüksekliğindeki 15 mm artışla, serideki en konforlu sürüşü sunar.

Teknik Özellikleri
Direksiyon başlangıcında eğlence önceliğinizse, performans odaklı Vauxhall Adam S size en çok hitap edecek. 148 beygirlik 1.4 litrelik turbo motor kullanıyor. Sürmesi çekici bir otomobil için hızlıdır. 2019’daki üretimin sonuna doğru, bu motor yelpazesi yalnızca bire indirildi. Atmosferik 1,2 litrelik 16 valfli dört silindirli bir motora haizdir. 5.600rpm’de 69bhp ve 4.000rpm’de 115Nm tork sağlar. Bu da oldukça yavaş bir 14.9 saniyelik 0-100kmh süresine niçin olur.

Dış cephede olduğu benzer biçimde, kişiselleştirme söz mevzusu olduğunda sınır yoktur. Aralarından seçim yapabileceğiniz 18 koltuk rengi, 20’den fazla döşeme rengi ve gece sema hissi yaratmak için 64 LED kullanan bir ‘yıldız ışığı’ versiyonu da dahil olmak suretiyle beş tavan kaplaması seçeneği vardır.

Air -con’un yanı sıra, Jam modellerinde USB ve aux-in bağlantısı olan bir CD stereo ve deri direksiyon simidine monte edilmiş kontroller ve ek olarak Bluetooth bulunur. Ek olarak hız sabitleyici ve bir yol bilgisayarı, ek olarak ESP, ABS, bir lastik basıncı seyretme sistemi, altı hava yastığı, 16 inç alaşımlar ve gündüz farları da var.
İKİNCİ EL OTOMOBİL İLANLARI

Bir cevap yazın