Vasıta İçi Kullanışlı Aksesuarlar

Otomobil kullanırken ihtiyacımız olan şeylerin derhal elimizin altında olmasını tamamımız isteriz. Bu dikkatimizi dağıtmamamıza sebep olurken bununla beraber derli toplu olmamızı da sağlar.  Hatta bu vasıta içi kullanışlı aksesuarlarla lüks vasıta konforu bile yaşayabilirsiniz. Ek olarak yazımız yalnızca şoförler için değil araçta seyahat eden tüm yolcular için yararlı. Şimdi sizlere aracımızı temiz tutmamızın yanı sıra iç dizaynı da güzel gösteren vasıta içi kullanışlı takıları sıralayacağız.
İşte karşınızda kullanışlı vasıta içi takıları!
Vasıta İçi Kullanışlı Aksesuarlar

Şu sıralar oldukça popüler olan Head-up display şu demek oluyor ki hayalet göstergeyi telefonunuzdan da yansıtabileceğinizi biliyor muydunuz? Ne kadar efektif olur bilemeyiz fakat en azından deneyebiliriz!

Çoğu zaman çocuklu ailelerin büyük bir problemi: Dağınıklık! Arka koltukta otururken onların rahatlığı her şeyden mühim fakat aracımızın düzenini de görmezden gelmemeliyiz:) Bir de şuan evlatların da ellerinde devamlı tablet var. Hepsi bir arada düzenleyiciler oldukca satanlarda yerini almış bile!

Sizde otomobil kullanırken ya da sağ koltukta otururken bir şeyler içmeyi sevenlerden misiniz? Bir çok araçta bunun için ”bardaklık” mevcut fakat kafi gelmeyen durumlar oldukca fazla oluşuyor. Sadece bu aksesuarla bence bu mesele sonlanır.

Son zamanlarda oldukça popülerleşen bu temizlik jeli oldukca işe yarıyor şeklinde duruyor. Havalandırmaların içindeki tozları kolayca ortadan kaldırıyor. Ulaşılamayan tüm kırıntıları da ulaşıyor.

Yan camlar yağmur yağdıktan sonrasında tamamen görüşe kapanabiliyor. Isıtmalı yan cama haiz olsak bile kimi zaman sağnak yağmurda hiçbir işe yaramıyor. Bunu engellemek için ise yağmur kaydırıcı film kullanabiliriz.

Eğer telefonunuza bağlanabilir bir ekrana haiz değilseniz haritaya bakmanız oldukça zor oluyordur. Üstelik çağrılara yanıt vermek için ise zahmete giriyorsunuzdur. Bunun için telefon tutucu işinizi görebilir. Hatta bu telefon tutucu dokunmatik olarak açılıp kapanabiliyor ve telefonunuzu kablosuz şarj edebiliyor olsa daha güzel olmaz mıydı? Xiaomi’nin vasıta için çıkarttığı bu aksesuar hakikaten işe yarıyor!

 

Tüm araçlarda olması ihtiyaç duyulan mühim aksesuarlardan biri de numaratördür. Fosforlu kalemle numaranızı yazabileceğiniz bu numaratörlerden siz de derhal edinmelisiniz.

 

Sıvıların araca işlemesini engellemiş olan bu havuz paspaslar oldukça kullanışlı. Bilhassa çocuklu ailelerin kurtarıcısı diyebiliriz.

Ek olarak aracınız için genel olarak Almanız Ihtiyaç duyulan En İyi 5 Aksesuarı da buradan inceleyebilirsiniz.
Satılık 2. El Otomobil Tutarları ve Modelleri

Bir cevap yazın