Uygun Fiyatlı Alınabilecek 5 Chopper Motorsiklet

[table id=1 /]

CHOPPER model

Chopper motorsiklet sürmek isteyen sadece bu mevzuda fazla data sahibi olmayan kullanıcılar en önce seçimlerini belirlemelidir. Cruiser tarzda en uygun ve başlangıç için ideal motorsikletleri artı yönleri ve eksi yönleri bakımından sıralayacağız. Bir motorsiklet alıcısının ilk olarak kendisine sorması ihtiyaç duyulan sual deneyiminin ne kadar olduğu ve kaç cc gücü denetim edebileceği şeklinde olmalıdır. Revaçta olan orta standart cc’li Cruiser motorsikletleri sıraladık. Hadi bakalım;


FALCON FREEDOM 250 (CHOPPER-CRUİSER)Devletimizde sınırları içinde üretilen bir Chopper-Cruiser olan Freedom 250 yapınak çıkışlı mat siyah rengi ve sis farları ile çok ilgi çekici gözükerek dikkatleri üzerinize çekecektir. Çin menşeili motorsiklet 250 cc güce haiz olup tek silindirli, karbüratörlü ve hava – yağ soğutmalı motor ile kombine edilmiştir. Türkiye’de üretildiğinden yedek parça sıkıntısı olmayan model, servis bakımlarında da ucuz, cep yakmayan maliyetler çıkarır. 150 kilogram ağırlığa haiz model, yeni başlayanlar için ideal bir tercih olabilir.

KUBA SUPERLİGHT 200 (CRUİSER)Bu segmentte Kuba Superlight’yi yazmasak olmaz. Cruiser seçimi motorsiklet yapısı ile yolda ilgi çeken model devletimizde yaygın olarak kullanılmakta. Motor bloğu karbüratörlü olup yağ ve hava soğutmalı aktivasyonlara haizdir. Tek silindir olan 200 cc gücü haiz motor 130 kilogram ağırlığındadır. Yedek parça ve servis imkanları ucuz olan Superlight yeni başlamış olacak olanlar için ideal bir tercihtir.


DAELİM DAYSTAR 250 (CRUİSER)Bu segmentin en iyi araç-gereç kalitesine haiz ve uzun ömürlü kullanım dinamiklerine uygun olarak üretilen japon menşeili makinadır. 250 cc güç üreten tek silindirli, enjeksiyonlu su soğutmalı motora haiz olan Daystar bu mevzuda öteki rakiplerinin önünde bulunuyor.
Başlangıç Motosikleti | Chopper-Cruiser

REGAL RAPTOR CRUİSER250 cc ve 350 cc güç aralığına haiz olan Regal Raptor modelleri uygun fiyatlı Cruiser denince akıla ilk gelen modeller içinde yer almıştır. Öteki rakiplerinden ayrı olarak çift silindire haiz olan motor, su soğutmalı enjeksiyonada haizdir. Yapınak çıkışı frenlerinin sizi uzun süre götürmüş olduğu motorsiklet son aşama kaliteli araç-gereç yapısına haizdir. Yeni başlayanlar için ideal tercihlerden biri olacaktır.


STREET 750 CRUİSER Diğer rakiplerine oranla kuvvetli bir motor bloguna haiz olan model tam anlamıyla bir Cruiser seçimi motorsiklettir. Araç-gereç kalitesi, uzun kullanım süresi bakımından en iyi motor olan model bu listedeki en pahalı fiyat aralığına haizdir.

Bir cevap yazın