Oto İnceleme

Uygun Fiyatlı Alınabilecek 5 Chopper Motorsiklet

Lüks Araçlar Hangileri? Lüks Segment Ne Demek?
Direksiyon Sınavında Dikkat Edilmesi Gerekenler
Oto Kurtarıcı Ehliyeti Nedir? {Nasıl} Alınır?
2022 Yılının İlk Çeyreğinde En Oldukça Satan Elektrikli Otomobiller
ABS Işığı Niçin Yanar? Sebepleri ve Çözümleri
Airbag Işığı Niçin Yanar? Airbag Uyarı Işığı Sebepleri
Volkswagen Uyarı İşaretleri – Lambaları
Opel Uyarı İşaretleri
Airbag Işığı Neden Yanar? Airbag Uyarı Işığı Sebepleri
Kontağı Çeviriyorum Otomobil Çalışmıyor

CHOPPER model

Chopper motorsiklet sürmek isteyen sadece bu mevzuda fazla data sahibi olmayan kullanıcılar en önce seçimlerini belirlemelidir. Cruiser tarzda en uygun ve başlangıç için ideal motorsikletleri artı yönleri ve eksi yönleri bakımından sıralayacağız. Bir motorsiklet alıcısının ilk olarak kendisine sorması ihtiyaç duyulan sual deneyiminin ne kadar olduğu ve kaç cc gücü denetim edebileceği şeklinde olmalıdır. Revaçta olan orta standart cc’li Cruiser motorsikletleri sıraladık. Hadi bakalım;

FALCON FREEDOM 250
FALCON FREEDOM 250 (CHOPPER-CRUİSER)Devletimizde sınırları içinde üretilen bir Chopper-Cruiser olan Freedom 250 yapınak çıkışlı mat siyah rengi ve sis farları ile çok ilgi çekici gözükerek dikkatleri üzerinize çekecektir. Çin menşeili motorsiklet 250 cc güce haiz olup tek silindirli, karbüratörlü ve hava – yağ soğutmalı motor ile kombine edilmiştir. Türkiye’de üretildiğinden yedek parça sıkıntısı olmayan model, servis bakımlarında da ucuz, cep yakmayan maliyetler çıkarır. 150 kilogram ağırlığa haiz model, yeni başlayanlar için ideal bir tercih olabilir.

KUBA SUPERLIGHT 200

KUBA SUPERLİGHT 200 (CRUİSER)Bu segmentte Kuba Superlight’yi yazmasak olmaz. Cruiser seçimi motorsiklet yapısı ile yolda ilgi çeken model devletimizde yaygın olarak kullanılmakta. Motor bloğu karbüratörlü olup yağ ve hava soğutmalı aktivasyonlara haizdir. Tek silindir olan 200 cc gücü haiz motor 130 kilogram ağırlığındadır. Yedek parça ve servis imkanları ucuz olan Superlight yeni başlamış olacak olanlar için ideal bir tercihtir.

DAELIM DAYSTAR 250
DAELİM DAYSTAR 250 (CRUİSER)Bu segmentin en iyi araç-gereç kalitesine haiz ve uzun ömürlü kullanım dinamiklerine uygun olarak üretilen japon menşeili makinadır. 250 cc güç üreten tek silindirli, enjeksiyonlu su soğutmalı motora haiz olan Daystar bu mevzuda öteki rakiplerinin önünde bulunuyor.
Başlangıç Motosikleti | Chopper-Cruiser

REGAL RAPTOR CRUISER250

REGAL RAPTOR CRUİSER250 cc ve 350 cc güç aralığına haiz olan Regal Raptor modelleri uygun fiyatlı Cruiser denince akıla ilk gelen modeller içinde yer almıştır. Öteki rakiplerinden ayrı olarak çift silindire haiz olan motor, su soğutmalı enjeksiyonada haizdir. Yapınak çıkışı frenlerinin sizi uzun süre götürmüş olduğu motorsiklet son aşama kaliteli araç-gereç yapısına haizdir. Yeni başlayanlar için ideal tercihlerden biri olacaktır.

STREET 750 CRUISER
STREET 750 CRUİSER Diğer rakiplerine oranla kuvvetli bir motor bloguna haiz olan model tam anlamıyla bir Cruiser seçimi motorsiklettir. Araç-gereç kalitesi, uzun kullanım süresi bakımından en iyi motor olan model bu listedeki en pahalı fiyat aralığına haizdir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolodiyari.com jigoloajansimiz.xyz jigolosahibinden.com jigoloilansitesi.com jigolokayitci.com jigololarariyorum.com

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün