TOGG’un Yeni Kampanyası: Yerli Otomobilde İmzanız Olabilir

TOGG‘un yeni kampanyası ortaya çıktı. Artık yerli otomobilde imzanız olabilir. Yerli otomobilin 29 Ekim’deki yapınak açılışı yaklaşıyor. Heyecanla devam eden süreçte yerli üretici yeni kampanyalar halletmeye devam ediyor. Şimdi ise vatandaşların yerli otomobile imza atabilecekleri bir web sitesi oluşturdu.
TOGG’un Yeni Kampanyası
Yerli otomobil için artık son kotaya doğru gelindi. 29 Ekim’de görkemli bir etkinlik ile Bursa Gemlik Fabrikasının açılışı ile artık seri üretim aşamasına geçilecek. Açılış sonrası fabrikanın ilk görevi yerli SUV modeli üretmek olacak. Yerli otomobile ilgi ülke çapında bayağı fazla. Bu yüzden TOGG’un her adımı kamuoyu tarafınca ilgiyle takip ediliyor. Şimdi de yerli üretici ilgiye karşılık olarak bir imza kampanyası başlattı. Bu sayede artık isteyen vatandaşlar yerli otomobile kendi imzalarını atıp, hususi bir kart elde edebilecekler.
İşte TOGG’un Açıklaması

#Togg Akıllı Cihazımızın üzerine siz de imzanızı atın, bu gurura ortak olun.#YeniLigdeBenDeVarım demek için: https://t.co/2itHOrKjIP#YeniLigGemlik pic.twitter.com/567ov0Ox9F
— Togg (@Togg2022) October 27, 2022

TOGG toplumsal medyadan yapmış olduğu açıklamaya nazaran yeni bir web sitesi açtı. Bu site üstünden giriş icra eden hepimiz yerli otomobilin seçtikleri yerine kendi imzalarını ekleme olanağına haiz olacaklar. Böylece yerli otomobilde vatandaşların imzalarını üstünde taşıyacak.
İmza Kampanyasına İlgi Büyük
TOGG’un yeni kampanyası için başlamış olan siteye ilgi bayağı fazla. O şekilde ki erişim sorunları bile yaşanıyor. Peki yerli otomobile {nasıl} imza atarız? Hadi beraber tecrübe edelim. Siteyi ilk açtığınızda karşınıza yerli otomobilin yer almış olduğu bir sayfa çıkıyor. Bu sayfada imza kampanyasının butonu da mevcut. Yerli otomobile imza atmak için “Siz de imzanızı atın” butonuna tıklamak gerekiyor. Sonrasında ise karşınıza şöyleki bir sayfa çıkıyor.

Bu sayfada TOGG ekosistemi için bir hesap oluşturmak gerekiyor. Kolayca kayıt olduktan sonrasında ise imza kısmına geçiş yapmak mümkün.

Sistem siz otomatikman isim ve soy isminizin yer almış olduğu hususi fontlara yönlendiriyor.  Burada istediğiniz fontu seçerek imzanızın yerine karar vermeniz gerekiyor. İmzayı attıktan sonrasında ise aşağıdaki benzer biçimde bir karta haiz oluyorsunuz.

Siz de yerli otomobilde bu şekilde bir imzanız olsun istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.
TOGG için Geri Sayım Başladı! İşte Son Detaylar;

Bir cevap yazın