Togg’un Şarj Aleti Ortaya Çıktı

Tüm Türkiye’nin heyecanla beklediği yerli ve ulusal marka Togg’un şarj aleti ortaya çıktı. 180 kW gücündeki Togg’un şarj aleti 81 ilde yer alacak.
Togg’dan Paylaşım
Togg Twitter hesabından mevzuya ilişkin meydana getirilen açıklamada ise “Uçtan uca kesintisiz bir kullanıcı deneyimi için çalışmalarımız planlarımız doğrultusunda devam ediyor.” değerlendirmesinde bulunulmuş oldu.
Şarj Cihazları Kurulum İçin Hazır

Togg kurucu ortaklarından #Vestel’in Türkiye’de, Trugo’ya hususi ürettiği 180 kW gücündeki şarj cihazları kurulum için hazır.#Trugo ile elektrikli vasıta kullanıcıları Türkiye’nin 81 ilinde yüksek performanslı şarj altyapısıyla, kesintisiz bir tecrübe yaşayacak. #SmartCharging pic.twitter.com/Mxco8Wcu4F
— Trugo (@TruGoCharging) September 23, 2022

Trugo Resmi Twitter Sayfası’ndan meydana getirilen paylaşımda, 180 kW gücündeki şarj cihazlarının kurulum için hazır olduğu açıklandı.
“Togg kurucu ortaklarından Vestel’in Türkiye’de, Trugo’ya hususi ürettiği 180 kW gücündeki şarj cihazları kurulum için hazır. Trugo ile elektrikli vasıta kullanıcıları Türkiye’nin 81 ilinde yüksek performanslı şarj altyapısıyla, kesintisiz bir tecrübe yaşayacak.” ifadeleri kullanıldı.
Türkiye’nin Her Şehrinde Şarj İstasyonu Olacak

Trugo ile elektrikli vasıta kullanıcıları Türkiye’nin 81 ilinde yüksek performanslı şarj altyapısıyla, kesintisiz bir tecrübe yaşayacak.”
Ekim Ayında Seri Üretime Hazır!

Yerli Otomobil TOGG, Ekim Ayında Seri Üretime Hazır! Homogolasyon testlerinin tamamlanması ile beraber Ekim ayında TOGG C-SUV için seri üretime başlanacak. Seri üretimin tamamlanmasıyla beraber 2023 yılının ilk çeyreğinde vasıta pazara sunulmuş olacak. İlk otomobilin pazara sunulmasının arkasından 2030 yılının sonuna kadar sırasıyla; C segmentindeki Sedan ve Hatchback, B-SUV ve C-MPV araçlardan oluşan 5 modelin üretilmesi planlanıyor. Bu sayede aynı DNA’yı taşıyan 5 model ürün gamına katılacak. Ek olarak 5 modelden oluşan ürün gamıyla beraber toplamda 1 milyon vasıta üretilmesi planlanıyor.

TOGG’DAN PAYLAŞIM GELDİ

SIFIR KM OTOMOBİL MODELLERİ

Bir cevap yazın