TOGG için Geri Sayım Başladı! İşte Son Detaylar;

TOGG için geri sayım başladı. İlk modelini piyasaya sürmek için gün sayan yerli otomobil üreticisi yeni gelişimleri paylaşmaya devam ediyor. TOGG Gemlik üretim tesisi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda açılacak. Buna hazırlanan yerli üretici şimdi ise Paycell ortaklaşa iş ile gündeme geldi. Mobilite çözümleri kapsamında ilerleyen marka Paycell’in ödeme sistemleri ve dijital finansal çözümlerini de sisteme dahil edecek. Bu sayede TOGG kullanıcıları, ‘TOGG Cüzdan’ ile beraber anlaşmalı ™ ürünler için ödemeleri kolaylıkla gerçekleştirebilecek. Üstelik TOGG navigasyon sistemi yardımıyla anlaşmalı yerlerde deme için araçtan inmeye bile gerek kalmayacak. İstanbul Motorlu Vasıta Satıcıları Derneği (İMAS) Başkanı Hayrettin Ertemel mevzu hakkında izahat yapmış oldu. Ertemel, “Hepimiz benzer biçimde bizlerin de heyecanla beklediği ve artık çıkışına sayılı günler kalan yerli otomobilimiz TOGG hakkında her geçen gün yeni ve inovatif projelerle desteklendiğini öğreniyoruz.” dedi.
Üst Düzey Teknoloji ile Kolaylıklar Yerli Otomobilde

Paycell ortaklaşa iş ile TOGG için geri sayım sürecindeki coşku da artmış oldu. Yepyeni işbirlikleri ile güçlene yerli otomobilde kolaylaştırıcı her türlü özellik entegre şekilde yer alacak. Böylece geleceğin teknolojisine de yön verecek. Motorlu Vasıta Satıcıları Federasyonu (MASFED) Genel Başkanı Aydın Erkoç mevzu ile ilgili şunları söylemiş oldu: “Doğal olarak teknoloji her geçen gün gelişiyor. Artık Avrupa’da olduğu benzer biçimde bir çok plazaların teslimat noktası olacağını ve insanoğlu internetten vasıta alabileceklerini ve bu internetten araçları satın alan şahısların da devasa plazaların yalnızca vasıta teslimat noktası olacağını göreceğiz.”
TOGG İçin Geri Sayım Sürecinde Ödeme Sistemi Müjdesi

Son olarak eklenen yeni nesil ödeme sistemi ile yerli otomobil fazlaca daha teknolojik bir hale gelmiş oldu. Böylece öteki elektrikli araçlara gore fazlaca daha avantajlı da olmuş oldu. Zira yerli üretici vasıta kullananların ulusal duygularla hareket edeceğine şimdiden güvenli. Böylece teknolojik gelişmelerin de yerli otomobil için giderek artması söz mevzusu.
Yerli Otomobil TOGG’un Satış Zamanı Belli Oldu!

Bir cevap yazın