TOGG Görme Engelli Kullanıcılar için Erişilebilir Olacak

TOGG görme engelli kullanıcılar için erişilebilir olacak. Yerli otomobil kapsayıcı olma özelliği ile görme engelli kullanıcıları da unutmadı. BlindLook ile bir antak kalma gerçekleştirerek tüm ürün ve hizmetleri hepimiz için erişilebilir halletmeye karar verdi. Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu Türkiye için bir ilke hazırlanıyor. Marka kısa sürede ilk yerli otomobili çıkaracak. Bu anlamda çalışmalarına devam ederken bir taraftan da erişilebilirlik anlamında bir adım attı. Yerli otomobilin erişilebilirliğini çoğaltmak için BlindLook ile anlaştı. O şekilde ki görme engelli kullanıcılar özgürce yerli otomobili kullanma olanağına haiz olacaklar. Bu kapsamda TOGG’un tüm fizyolojik ve dijital ürünleri teker teker engelsiz olacak.
TOGG Görme Engelli Kullanıcılar İçin Engelsiz Oluyor

Hepimiz için erişilebilir bir dünya için çalışan BlindLook engelsiz yaşamı destekliyor. Bu kapsamda TOGG ile de tüm ürün ve hizmetlerin engelsiz hale gelmesi için emek verme yürütecek. Ses odaklı teknoloji ile yerli otomobil bir engelin daha üstesinden gelmiş olacak. Bunu da global sertifikalı EyeBrand güvencesi ile denetim edecek.
Sesli Simülasyon ile Engelsiz Hizmet

BlindLook’un tamamen ses odaklı özgürlük teknolojisi Sesli Simülasyon yerli otomobile entegre edilecek. Böylece TOGG görme engelli kullanıcılar için erişilebilir olacak. Şu sebeple herhangi bir ek desteğe gerek kalmadan yerli otomobili kullanma olanağına haiz olacaklar.  Ortaklık işlemleri sonucunda görme engelli kullanıcılar TOGG’un resmi web sitesi ve BlindLook hesaplarını entegre edecekler. Böylece beraberce eşit şekilde ürün ve hizmetlerden yararlanabilecekler.
Yerli Otomobil TOGG Trafiğe Ne Vakit Çıkacak?

Bir cevap yazın