TOGG CES 2023 Fuarı’nda Ziyaretçileri Karşılayacak!

TOGG CES 2023 Fuarı‘nda! Türkiye’nin ulusal ve yerli otomobili TOGG, heyecanla beklenen Consumer Electronics Show (CES) kısaca Tüketici Elektroniği Fuarında boy gösterecek. Las Vegas’ta gerçekleşen fuar pek oldukca teknolojisi firmasını ağırlıyor.
Fuar, ABD Birleşik Devletleri’nin Las Vegas şehrinde uzun süredir gerçekleşiyor. Bu yıl ise; 5-8 Ocak 2023 tarihlerinde kapılarını teknoloji severlere açıyor. TOGG’un yanında Türkiye’den 52 Türk girişimcisi de fuara katılım gösteriyor. Türk girişimciler için ise İstanbul Pavilyonu kurulacak.

TOGG CES 2023 Fuarı’nda bir stantta tanıtılacak. Bununla birlikte bu alana “Dijital Mobilite Bahçesi” adını verildiği de bilgiler dahilindedir. Ek olarak TOGG’un Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşım gösteriyor ki; fuarın girişine yerleştirilen oldukça büyük bir reklam ziyaretçileri karşılayacak. Reklam toplam 12 blok camdan oluşuyor. Reklamda ise “toplanmak-buluşmak” anlamına gelen sloganı yer ediniyor. Fakat burada TOGG’un ismine gönderme yapılarak kelime “Togg’ether” şeklinde tekrardan şekillendirilmiş.
Bununla beraber TOGG fuara yalnız bu yıl katılmadı. Geride bıraktığımız 2022 senesinde da TOGG sedan modelini tanıtmıştı. Şimdi ise hem SUV modelini hem de sedan modelini tanıtacağı düşünülüyor.

#ReDefineMobility

Bir cevap yazın