Togg CEO’su C-SUV için Ön Sipariş Sürecini Deklare etti!

Dünyanın en büyük teknoloji fuarı CES 2023‘de yerli otomobil Togg da yerini aldı. Firmanın CEO’su Gürcan Karakaş, Bu hafta Los Angeles’ta gerçekleşen Tüketici Elektroniği Fuarı’nda Togg ön sipariş süreci ile ilgili açıklamalarda bulunmuş oldu. Bununla beraber markanın “Mobilitenin yarından sonrası” olarak nitelendirdiği yeni konsepti Beyond X’i de bizlere tanıttı.
Togg, CES 2023’de Yerini Aldı!

Yerli otomobilimiz Togg, dünyanın en büyük teknoloji fuarı olan CES 2023’te bu yıl de katılımcı olarak yer aldı. Marka, geçtiğimiz yıl gene aynı fuarda konsept sedan otomobilini tanıtmıştı. CEO Gürcan Karakaş, bundan tam bir yıl sonrasında neler başardıklarını gösterdi.
Karakaş’tan Sipariş ve Teslimat Sürecine Dair Açıklamalar!

CEO Gürcan Karakaş, ABD’deki düzenlenen teknoloji fuarında C-SUV modelinin gelecek ay başlamış olacak ön siparişi hakkında mühim açıklamalara yer verdi. Ilk olarak Trumore adındaki bir uygulamadan ön siparişlerin verileceğini eklerken, “Trumore ile ön satış sürecinde yenilikçi ve benzersiz bir yöntemle kullanıcılarımızla buluşmaya hazırlanıyoruz. Trumore platformu üstünden katılacakları bir yarışma ya da dilerlerse kura yöntemiyle Togg akıllı cihazlarına ön sipariş verme hakkını elde edebilecekler.” şeklinde konuştu.
Sipariş sürecinden bahsettikten sonrasında teslimatlar hakkında da mühim detaylara yer verdi ve şunları ekledi; “Siparişleri bireysel kullanıcılar öncelikli olmak suretiyle alacak, 2023 süresince yenilikçi bir yaklaşımla teslim edeceğiz. Trumore platformu üstünden katılacakları bir yarışma ya da dilerlerse kura yöntemiyle Togg akıllı cihazlarına ön sipariş verme hakkını elde edebilecekler.” şeklinde konuştu.
Cumhuriyetimizin 100. Yılına Hususi 2023 Tane “NFT”

Buna ek olarak Cumhuriyet’in 100. yılına hususi 2023 tane üretilen NFT‘nin açık arttırma ile sahipleriyle buluşacağını belirten Karakai, NFT sahiplerinin ön sipariş sürecinde de ayrıcalıklı olacağını söylemiş oldu.
Togg Beyond X

Togg, mobilitenin yarından sonrası için tasarlanan ve Pininfarina iş birliğiyle geliştirilen Beyond X konseptini tanıttı. Yeni mobilite tasarımına nazaran kullanıcılar en uygun müzik ve ortamın içinde; Satürn, Orman, Fütüristik Kent ve Sanat içerikli Türkiye şeklinde dört değişik senaryodan birini yaşayabiliyor. Ek olarak ruh, akıl, kalp ve dört değişik duyuyu harekete geçirebiliyor.
Togg, global anlamda sesini duyurmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl gerçekleşen Togg’un CES macerası hakkında daha çok informasyon edinmek için buraya tıklayabilirsiniz!

Bir cevap yazın