Togg C-SUV İki Değişik Donanımla Geliyor!

Togg, C-SUV iki değişik donanımla geliyor. Yeni uygulaması Trumore’u, App Store’a sunduktan 24 saat sonrasında; kategori bağımsız en oldukca indirilen 1 numaralı uygulama olmayı başarmış TOGG, yeni haberlerle gündeme geldi. Şubat ayında uygulama üstünden ön siparişinin de alınması beklenen TOGG’un yeni teknik bilgileri duyuruldu.
C-SUV Detayları

Her detayı merak mevzusu olan TOGG, C-SUV için yeni verilerini paylaştı. Kaynaklara nazaran TOGG’un iki ayrımlı donanımı olacak. Ek olarak yerli ve ulusal otomobilin üç değişik jant alternatifi olacak. Bu kapsamda jantların boyutları ise sırasıyla; 17 inç, 18 inç ve 19 inç.
Ek olarak yerli ve ulusal otomobilde önemli olan beden parçaları yüksek dayanımlı çelikten yapılıyor. Bunun getirisi ile yerli ve ulusal otomobilin; Euro NCAP’ten şu demek oluyor ki Avrupa pazarındaki otomobillerin otomotiv güvenliği ve performanslarının değerlendirilmesi icra eden programından 5 yıldız alınması amaçlanıyor. Bununla birlikte TOGG, standart olarak 7 çeşit hava yastığı ile tasarlandı.
Teknik Bilgileri

Togg C-SUV iki değişik donanımla geliyor. İki değişik donanımla pazara sunulacak olan TOGG C-SUV’nin bir donanımı arkadan itiş otomobiller içinde içeriyor. Otomobilin tek elektrikli motoru mevcut. Ek olarak kaynaklar bununla beraber; motor gücü, tork ve menzil şeklinde bilgilerini de duyurdu. Bu kapsamda yerli ve ulusal otomobil TOGG’un ilk donanımı ile ilgili verileri şu şekildedir;

350 Nm tork,
160 kW / 218 motor gücü,
Averaj menzil 300 kilometre,
0’dan 100 km/s hıza 7,4 saniyede çıkıyor.

TOGG’un öteki donanımı ise dört tekerden çekiş bir otomobil olacak. Ek olarak bu donanıma bir artı olarak; çift elektrikli motor mevcut olacak. Bu donanımın teknik verileri ise;

700 Nm tork,
320 kW / 435 motor gücü,
Averaj menzil 500 kilometre,
0’dan 100 km/s hıza 4,8 saniyede çıkıyor.

TOGG’u en iyi hale getirerek tüketiciyle buluşturmak için pek oldukca ortaklık yapılmış oldu. Bu sayede pek oldukca teknoloji ortaklığına gidildi. Meydana getirilen çalışmaların ve ortaklıkların getirisi yardımıyla TOGG’da uzaktan güncelleme sistemi mevcut olacak. Ek olarak isteğe bağlı olarak; Wi-Fi Hotspot özelliği de mümkün olacak. Bununla birlikte yerleşik, durağan(durgun) bir mobil bağlantı sağlanacak. Ek olarak yerli ve ulusal otomobilin %20’den %80’e değin; yüksek süratli şarj istasyonları ile 30 dakikadan daha kısa sürede şarj olabilecek. Son olarak TOGG’da dijital bir asistanın olacağı da bilgiler dahilindedir.
Otomobilin Fiyatı
Otomobilin ve donanımlarının fiyatına dair herhangi bir data ise mevcut değildir.
Son olarak eğer bu içeriğimizi beğendiyseniz; “Togg’un Mobil Uygulaması Trumore Hizmete Hazır!” başlığımıza da göz atmayı ihmal etmeyin.

Bir cevap yazın