TOGG 100. Yıl Hususi Versiyonu Tanıtıldı

TOGG 100. yıl hususi versiyonu tanıtıldı. Tüm Türkiye’nin merakla beklediği ön sipariş evveliyatına sayılı günler kaldı. Buna nazaran Şubat ayında TOGG’un ilk modeli ön siparişe açılacak. Fakat hemen hemen ön sipariş zamanı gelmeden TOGG, başka bir haberle gündeme düştü. Buna nazaran marka, yerli otomobilin 100. yıl hususi versiyonunu paylaştı. Cumhuriyetimizin 100. yılı için hususi bir TOGG modeli, toplumsal medya üstünden tanıtıldı. Bu hususi model ise bir C-SUV olarak karşımıza çıktı. Ek olarak bu modelden yalnız 2023 tane üretileceği de açıklandı. Öteki taraftan ise bu hususi modelin seri numarası, anahtara ve beden içine de işlenecek. Şimdi sözü fazla uzatmadan bu hususi modelinin görsellerini ve öteki detayları incelemeye başlamış olalım.
TOGG 100. Yıl Hususi Versiyonu Sipariş Edebilmek İçin NFT Almanız Gerekecek
TOGG 100. yıl hususi versiyonu, toplumsal medyadan tanıtıldı. Ülkemizin kuruluşunun 100. yılına hususi hazırlanan modelden yalnız 2023 tane üretilecek. Bu sınırı olan sayıda modele haiz olmak isteyen vatandaşlar ise ne yapmalı? Bu modele haiz olabilmek için TOGG’un  resmi uygulaması Trumore’u indirmeniz gerekiyor. Şundan dolayı bu uygulamadan Cumhuriyetin 100. yılına hususi üretilen NFT’ler (Nitelikli Fikri Tapu) açık artırma yöntemiyle satışa sunulacak. Bu NFT’lerden birisine haiz olan vatandaşlar ise satın aldıkları NFT’yle aynı sıra numarasını taşıyan  100. yıl hususi versiyon modelinden sipariş vermeye hak kazanacaklar. Fakat gene bu siparişler de ön sipariş zamanı vardığında verilebilecek. Ek olarak ön siparişi verilen TOGG, NFT sahibi tarafınca teslim alındığında, söz mevzusu NFT, TOGG akıllı cihazın platformunda saklanmaya devam edecek.

Bu NFT’lere haiz olmak için ise ilk olarak TOGG’un resmi uygulaması Trumore’yi indirmeniz gerekiyor. Şundan dolayı NFT’ler bu uygulamada “NFT Alım Platformu” üstünden satışa çıkarılacak. Ek olarak bu NFT’ler AVAX ile satın alınabilecek. Ek olarak kullanıcılar yalnız bir tane NFT için teklif verebilecekler. Bunun sonucunda 1’den 2023’e kadar sıralı olan NFT’lerden birisinin sahibi olmayı başaran kullanıcılar, aynı numaralı akıllı aygıt için de ön sipariş verme hakkına haiz olabilecekler.
TOGG Trumore Uygulaması İle Tecrübe etme Sürüşü Fırsatını Kaçırmayın

Bir cevap yazın