Tofaş’tan Mobilite için Yeni Girişim: Koç Finans Sigorta

Koç Tüm ortaklık’in ve Fiat’ın ortak paydaş olduğu Tofaş, bugün Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep, Maserati ve Ferrari olmak suretiyle dev otomobil markalarının Türkiye distribütörlüğünü yapıyor. Bir fazlaca mevzuda öncülük icra eden Tofaş Türkiye, geçtiğimiz aylarda satış sonrası hizmetlerin online platforma taşınması ile Türkiye’de ki en geniş bağlanabilirlik teknolojisi olan Fiat Connet’i duyurmuştu. Şimdi ise gene Türkiye’nin en büyük acentesini kurma yolunda Koç Fiat Sigorta’yı duyurdu.
Bu Yıl Sonuna Kadar Şubeleşecek
Tofaş’ın vatanımızda distribütörlüğünü yapmış olduğu Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep, Maserati ve Ferrari benzer biçimde markaların satış sonrası hizmetler deneyimini destekleyen şirket yeni girişimi Koç Fiat Sigorta ile kasko, trafik, sıhhat ve ile müşterilerin sigorta gereksinimlerini karşılayacak. Bununla beraber hizmetlerini yavaş yavaş online platformlara adapte eden Tofaş, yenilikçi sigortacılık ürünlerini hayata geçirecek. Ek olarak bu yıl sonuna kadar ise şubeleşerek online platformda yer alacak.
Tofaş, Satış Sonrası Hizmetler, Süreçler ve Poliçe Satışları Mevzusunda Müşterilerinin Yanında Olmayı Hedefliyor

Yeni Koç Kredi İştiraki yardımıyla Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep, Maserati ve Ferrari’nin ülke içindeki bayi ağı ve online kanallar kullanıcılara sunulacak. Bu uygulama bununla birlikte ‘İlgi Merkezi’ üstünden satış sonrası hizmetler, süreçler ve poliçe satışları mevzusunda müşterilerinin yanında olmayı hedefliyor. Ek olarak uzun solukta mobilite ve sigorta ürünlerinin sigorta çözümlerinin oluşmasında da rol oynamayı hedefliyor.
Koç Fiat Sigorta Türkiye’de Önder Olmayı Hedefliyor

Tofaş, geleceği daha kuvvetli ve stratejik planlarla karşılamak için mobilite, inovasyon ve bir fazlaca yenilikte dünya ve Türkiye’de önder olmayı hedefliyor. Dijital inovasyon, sanayi 4.0 ve yeni hizmetlerle müşterilerinin yaşamını kolaylaştırmaya odaklı.
Trink Sat!
Arabam Kaç Para?

Bir cevap yazın