Tailor Made ile Hususi Tasarım Otomobiller: Ferrari

Ferrari müşterilerine hususi bir tecrübe sunmaya devam ediyor. “Tailor Made” atelier ile bir terziyle çalışır şeklinde hususi tasarım seçenekler mevcut. Otomobilinizde istediğiniz görünümü verebiliyorsunuz. 1950‘lerde Maranello‘da süregelen uygulama gelişmeye devam ediyor. Bu sayede müşteriler hususi bir tecrübe yaşamı sürdürmenin yanında benzeri olmayan bir otomobile de haiz oluyor.
Tailor Made ile Neler Kişiselleşiyor
Kişiye hususi olan bu programda otomobile dair her parça kişisel zevklere nazaran seçilebiliyor. Bununla birlikte destek olacak destek uzmanlarla beraber istedikleri görünümü seçerek kendilerine ilişik kişisel otomobile haiz olabiliyorlar. Ek olarak Geniş ürün skalası yardımıyla müşteriler otomobiline ilişik kumaşları, koltukları, direksiyonları, derileri ve hatta iplikleri bile isteğine nazaran seçebiliyor.Ferrari’nin kendi ifadesiyle “Atelier Ferrari, tüm müşterilerimizin Ferrari’lerini daha da benzeri olmayan ve kişisel zevklerine nazaran biçimlendirmek için gelebileceği hususi bir stüdyodur. Müşterinin kesinlikle ilgi odağı bulunduğunu hissetmesini sağlamak için tasarlanan Imalathane, misafirlerimizin uzmanlardan oluşan bir ekibin yardımıyla kendi ısmarlama otomobillerini yaratabilecekleri hakkaten hususi, sofistike bir alandır”. 
Ferarri, Tailor Made için internet sayfasında kişiselleştirmeleri üç koleksiyona ayırıyor.

Scuderia Koleksiyonu; “Bu dünyada, kauçuklaştırılmış deri, teknik kumaşlar, Kevlar ve yüksek teknoloji mikro elyaflar” mevcut.
Classica Koleksiyonu; Bu koleksiyonda çağıl bir yorum yapılıyor. Maranello’nun ikonik GT’lerinin özellikleri yorumlanıyor.
Inedita Koleksiyonu; Deneysel ve yenilikçi seçenekler mevcut. Ek olarak “kot, yürekli deri renkleri, yüksek teknolojili malzemeler seçenekler içinde.

Son olarak Ferrari, Tailor Made ile müşterilerine bir tek onlara ilişik olabilecek otomobiller sunmakta. Müşteriler otomobillerini diledikleri şeklinde dizayn ederek kişiselleştirme fırsatı buluyor.
Ferrari SP51: Tek Seferlik Hususi Üretim

Bir cevap yazın