Porsche Cayenne kullanıcı yorumu nasıl bir arabadır? alınır mı ?

Porsche Cayenne

Süratli Ve Ergonomik: Yeni Porsche Cayenne
Yeni Porsche Cayenne, bundan önceki kasasından ipuçları taşıyor. Porsche müşterilerinin istediği şeyde budur. Ek olarak bu yeni Porsche Cayenne için son teknoloji kullanıldı. Bu da Porsche’nin kendisini kilit alanlarda geliştirmeye odaklanmasına destek oldu.
İç mekandan başlarsak, yeni kabini daha çekici ve güncel oldu. Yolcular içinde mühim gelişmeler var. Daha hafifçe bir şasi ve süspansiyon, aslına bakarsanız etkisi altına alan olan dinamikleri artırmaya destek oldu. Beklediğiniz şeklinde de verimlilik mevzusunda da iyileştirmeleri var. Bununla beraber, şu anda bilhassa bir dizel versiyonunun yokluğu bazı müşterilerini hayal kırıklığına uğrattı.

Yeni Porsche Cayenne, 2002’de tamamen piyasaya sürüldüğünden beri, performansı ve SUV pratikliği ile dikkatler hep üstünde oldu.
Motor Seçenekleri

Yeni Cayenne, evvelkinden çok daha etkisi altına alan bir performans sunuyor. Motoru, 542bhp ve 770Nm tork elde eden bir çift turbo V8’dir. Önceki Turbo modelin 4.8 litrelik V8’ine gore daha hırçındır. Yeni Cayenne Turbo, etken 4×4 motorun inanılmaz çekiş gücü yardımıyla sizi durmadan 3,9 saniyede 100 km / saate fırlatma potansiyeline haizdir. En yüksek hız 177mph’dir ve bu da oldukça etkileyicidir.
Ön kısım , 911’den esin alan farlar, kubbeli uzun kaput ve agresif geniş hava girişleriyle klasik bir Porsche Cayenne görünümünü korurken, arka kısım daha kapsamlı bir halde yenilenmiştir. Buradaki değişimler içinde LED arka lambalarda bir ışık şeridi içeriyor. Genel olarak yeni Porsche Cayenne daha geniş omuzlu ve kaslı bir hissiyat veriyor. Bu da Panamera’ya daha yakın bir aile benzerliği sağlıyor.

İç mekanda, değişimler daha da derinleşti ve yeni iç mekan, son olarak Porsche Panamera sedan modelinden açıkça esin aldı. Merkezinde 12 inç büyüklüğünde bir dokunmatik ekrana haiz geniş, alçak profilli bir gösterge paneli bulunurken, çok işlevli direksiyon simidi klasik bir Porsche enstrüman bölmesinin önünde içeriyor. Büyük merkezi devir sayacı hala mevcut, sadece onu çevreleyen bir çift yüksek çözünürlüğünde olan ekran, haritaları yada öteki detayları görüntülemek için sürücü tarafınca denetim edilir.
Porsche ile ilgili daha çok içeriğie ulaşmak için tıklayın.
İKİNCİ EL OTOMOBİL İLANLARI

Bir cevap yazın