Stellantis Türkiye Parça ve Servisler’den Kışa Hazırlıklı Olmak İsteyenlere Periyodik Bakım Kampanyası!

Stellantis Türkiye Parça ve Servisler, periyodik bakımın önemine dikkat çekmiş olduğu ve yoğun talep gören bakım kampanyalarına Kasım ayında da devam ediyor. Yetkili servis noktalarında sunmuş olduğu en iyi hizmet ve avantajlı fiyat politikasıyla rakiplerinden ayrılan Stellantis Türkiye Parça ve Servisler, aracını kışa hazırlamak isteyen Peugeot, Citroën ve Opel sahiplerine hususi fiyatlar sunuyor. Bu kapsamda Stellantis Türkiye Parça ve Servisler’e bağlı Peugeot, Citroën ve Opel yetkili servislerinde periyodik bakım yaptıranlara 1.199 TL’den süregelen avantajlı fiyat seçenekleri sunuluyor.
Stellantis Türkiye Parça ve Servisler, aracını kışa hazırlamak isteyen müşterilerine hususi bir periyodik bakım kampanyası devreye aldı. Stellantis Türkiye Parça ve Servisler, Kasım ayı sonuna kadar devam edecek yeni kampanyasıyla kış şartlarında aracında aynı konfor ve güvenliği sağlamak isteyen vasıta sahiplerini yetkili servislere çağrı ediyor. Stellantis Türkiye Parça ve Servisler, tüm Peugeot, Citroën ve Opel modellerinin dahil edilmiş olduğu kampanya kapsamında vasıta yaşına uygun periyodik bakım hizmetini avantajlı fiyatlarla sunuyor.

Periyodik Bakımlar 1.199 TL’den Başlıyor!
Stellantis Türkiye Parça ve Servisler’in sağlamış olduğu avantajlı Kasım fırsatları 1.199 TL’den başlıyor. Buna nazaran, 0-3 yaş aralığındaki PEUGEOT sahipleri 1.599 TL’den, 3 yaş ve üstü PEUGEOT vasıta sahipleri ise 1.249 TL’den süregelen fiyatlarla yetkili servislerde periyodik vasıta bakımlarını gerçekleştirebiliyor. Citroën’de 0-3 yaş araçlar için 1.599 TL, 3 yaş ve üstü Citroën araçlar için 1199 TL şeklinde fiyatlar öne çıkıyor. Opel’de ise 0-3 yaş araçlarda 1.999 TL, 3 yaş ve üstü araçlar için 1.799 TL’den süregelen fiyatlar; 7 yaş üstünde bir Opel’e haiz olan tüm sürücüler ise model bağımsız olarak araçlarının periyodik bakımını Stellantis Türkiye’nin güvencesindeki Eurorepar yedek parçalarıyla 1.499 TL’ye yaptırabiliyor.
Marka web sitelerinden zahmetsizce servis talebi yapabilen vasıta sahipleri, zamanı kısıtlı ise parasız vale hizmeti talebinde de bulunabiliyor. Stellantis Parça ve Servisler, tüm PEUGEOT, Citroën ve Opel modelleri için periyodik bakımlarda Total Energies motor yağlarını tavsiye ediyor.

Bir cevap yazın