Stellantis Türkiye İki Ödül Birden Aldı

Stellantis Türkiye iki altın madalyayı aynı anda kazanmıştır. Contact Center World’ün 2022 senesinde geleneği devam ettirdiği Top Ranking Performers Awards kapsamında iki ödül birden aldı.  “Toplumsal Medyanın En İyi Kullanımı” ve “En İyi Kriz Yönetimi” dallarında ödül kazanmıştır. Halihazırda insan odaklı bir yönetim anlayışı ile müşterilere en iyi deneyimi yaşatmak isteyen markanın çabaları ödülle taçlandı. Ek olarak sektörde de öncü davranışları ile malum marka, internasyonal bir etkinlikte yüzlerce markanın arasından iki ayrı ödül almayı başardı. Hollanda merkezli olan otomotiv şirketinin Türkiye’deki şubesi Contact Center World tarafınca düzenlenen 17. Top Ranking Performers Awards’a damgasını vurdu. Bu yarışma bununla birlikte dünyanın en büyük sektörü organizasyonu unvanına da haiz. Bu anlamda bu yarışmadan iki altın madalya alan markanın zoru başardığını söylemek gerek.
Stellantis Türkiye CCO’su Ayça Furth Başarının Sırrını Deklare etti

Markanın almış olduğu ödül sonrası şirket CCO’su Ayça Furth izahat yapmış oldu. Alan kişi odaklı çalışmanın sonucunu böylesi bir ödülle aldıklarını söylemiş oldu. Ek olarak bu satın alan odaklı çalışmanın iş yapma şekillerinin her aşamasında geçerli bulunduğunu beyan etti. Bu anlayışla birlikte dijitalleşme ile uyum sürecine de dikkat çekti. Dijitale uyum sağlarken müşterinin talep ve gereksinimlerine odaklandıklarını belirtti.
Dijitalleşme Sürecinde Alan kişi Tecrübeleri Öncelikli Olmalı
Veri odaklı çalıştıklarını belirten Furth, dijital kültürün merkezinde satın alan tecrübelerinin yer aldığını söylemiş oldu. Her aşamada tekrardan satın alan tecrübelerine gore biçim aldıklarını da ekledi. Bu kapsamda aldıkları iki altın madalyanın da oldukca mühim bulunduğunu söylemiş oldu. Bu ödüller ile beraber insan odaklı çalışmanın öneminin de ortaya çıkmış olduğu sözlerine ekledi. Bu iş yapış şeklinin bir kültür olarak yaygınlaşmasını istediklerini de belirtti. Stellantis Türkiye olarak bu ödüller ile değişiklik vizyonlarını bundan sonraki süreçte de satın alan odaklı olmaya teşvik olduklarını belirtti. Son olarak bundan sonrasında da her aşamada müşterilerini dinlemeye devam edeceklerini söylemiş oldu.
Stellantis =(FCA)+(PSA) 4.Büyük Otomobil Grubu

Bir cevap yazın