SsangYong Torres SUV Tanıtıldı! İşte Detaylar;

SsangYong Torres SUV tanıtıldı. Cenup Koreli otomobil üreticisinin merakla beklenen SUV modelinin kısa sürede bir elektrikli versiyonu da çıkacak. Piyasadaki birçok SUV modellerinden özellikler barındıran model hem de Cenup Kore’de fazlaca uygun bir fiyata satılacak.
SsangYong Torres SUV Dış Tasarım

Ön bölümde LED farlarla beraber altı parçalı bir ızgara yer ediniyor. Bu görüntüsüyle beraber Jeep modellerine de benzemiş oluyor. Bununla beraber alüminyum korumalı plakası ve havalı sis lambaları ile bir 4×4’ten beklenen birçok özelliği taşımış oluyor Kuvvetli bir görünüme haiz olan model tercihe bağlı 20 inç boyutuna kadar çıkabilen jantlara haiz. Ek olarak tercih dahilinde havalı yan basamakları da aracın havalı görüntüsüne birlikte rol alıyor. Arka kısımdaki yana doğru oluşturulan bagaj kapağı ve arka tampon da uyum içinde.
Tamamen Teknolojik Bir İç Mekan

Son aşama teknolojik özelliklere haiz iç mekanda çift tonlu bir tasarım hakim. Krom ve karbon fiber stilinin birleştiği iç mekanda, direksiyon simidinin arka kısmında dokunmatik bir dijital gösterge paneli ekranı yer ediniyor. Herhangi bir işlem için tuş barındırmayan SsangYong Torres SUV, 12.3 inçlik dokunmatik multimedya ekranına haiz. Ek olarak klima kontrollerinden, sürücü destek sistemlerine kadar her şeyi dokunmatik ekrandan çözmek mümkün. İçerisinde kendisine yakışır bir ses sistemi olan SUV modelin tam 6 hoparlörü var. Ek olarak konforlu koltuklar ve akıllı cihazlarla uyumuna ek olarak 7 tane hava yastığına haiz.

SsangYong Torres SUV ile ilgili teknik detaylar hemen hemen net olarak açıklanmadı. Sadece T-GDI benzinli bir ünitesi olacağı şimdilik bildiklerimiz içinde. Bununla beraber büyük olasılıkla Korando’da görmeye alışık olduğumuz 1.5 litrelik dört silindirli turbo motor sistemi de yer alacak.
Son olarak kısa sürede Avrupa’ya gelecek olan SUV modelin başlangıç fiyatı Cenup Kore’de 26,900,000 Won olarak belirlendi. Bu da 360.000 TL değerinde olduğuna işaret ediyor. Ek olarak maksimum fiyat olarak da 30,400,000 Won belirlendi. Bu da 407.000 TL değerinde demek oluyor. Böylesi kuvvetli bir SUV için fiyatlar {hiç de} yüksek değil.
İkinci El SsangYong SUV Modelleri

Bir cevap yazın