Sınırı olan Hususi Seri Citroën C3 ELLE ile Tanışın

Otomotiv devi Citroën ile köklü moda ve eğlence dergisi ELLE işbirliğinden doğan Citroën C3 ELLE Türkiye’de! Citroën’in C3 modelindeki sınırı olan hususi serisi olan C3 ELLE, oldukça şık ve moden bir görünüme haiz. 1.2 PureTech 110 HP EAT6 motoruyla 665.000 TL’den satışa sunulacak bu vasıta, dikkatleri kolayca üstüne çekebilecek özellikler taşıyor. Modelin mat gümüş mavi vurguları ve kabin içindeki Alcantara yüzeylerin yanı sıra ek donanımlar da dikkat çekiyor.
ELLE Detaylarıyla Göz Alıcı Citroën Tasarımı
Citroën C3 ELLE, sınırı olan hususi seri olması bakımından dikkatleri üstüne çekiyor. B Segmenti’nin en konforlu ve verimli seçeneklerinin başlangıcında gelen Citroën C3’ün bu hususi versiyonu, ELLE Dergisi’nin 21 Kasım 1945 tarihinde gösterilen ilk sayısına atıfta bulunuyor. Aracın üst bölümünde yer edinen “1945’ten Beri Ve Sonsuza Dek” imzası da modelin dikkat çeken noktalarının başlangıcında geliyor. Ek olarak geri görüş kamerası, anahtarsız giriş & çalıştırma, ısıtmalı ön koltuklar, gelişmiş sürüş destek sistemleri, Vector 17 inçlik alaşım jantlar, koyu renkli arka camlar, gösterge panelinin çevresinde krom çerçeve ve deri direksiyon simidi C3 ELLE’de standart olarak sunuluyor.

Dikkat Çekici Yeni Renk Paketi
İki ikonik Fransız marka arasındaki ortaklık, zarif ve konforlu bir vasıta tasarımının ortaya çıkmasını sağlamış oldu. Sürdürülebilir iş birliği kapsamında üretilen sınırı olan adetteki Citroën C3 ELLE’in Türkiye satış fiyatı ise 665.000 TL olarak belirlendi. Bu yeni C3 modelinde, ELLE logosunun renklerine gönderme yapıldığı da gözden kaçmıyor. Araçlar, beyaz yada siyah olmak suretiyle iki tavan rengi seçeneğiyle standart olarak çift renk sunuluyor. Tavan renkleri; kum, kutup beyazı, çelik gri, platin gri yada parlak siyah benzer biçimde değişik beden renkleriyle kombine edilebiliyor. Yeni mat gümüş mavi renk paketi ile de C3’ün çekiciliği vurgulanıyor. Metalik vurgulara haiz derin bir buzul mavisi, taze ve çağıl görünümüyle tüm beden renkleriyle kusursuz uyum sağlıyor. Airbump ekleri, ızgaradaki far ekleri ve tavan etiketinin çevresini kaplayan renkli vurgular, Citroën C3 ELLE’in yeni renkleriyle uyum sağlıyor.
Bu tasarımın ortaya çıkmasında, bayanların alışkanlıkları ve günlük yaşamlarının büyük rol olnadığına dikkat çeken ELLE Licence Collection Müdürü Sandrine Gay, şu ifadeleri kullandı: “ELLE markası, 77 senedir modaya, güzelliğe, kültüre ve yaşam tarzına hususi ve benzersiz bir yaklaşım sunarak her anlamda bayanların daima yanında yer aldı. Bu ortaklık, Citroën ile ortak olan tüm bayanları, alışkanlıklarında ve günlük yaşamlarında destekleme felsefesinin bir parçasıdır.”
Kişiselleştirilmiş Detaylar İlgi Görüyor
Üçüncü jenerasyonuyla yollarda yer edinen Citroën C3, markaya özgü konfor detaylarına ek olarak kişiselleştirilebilme genişliğiyle de satış başarısını artırıyor. Bu hususi versiyon, 2018’de dünya genelinde 9.000 adedin üstünde satılan ilk sınırı olan hususi versiyonu izliyor. Tüm Avrupa’daki C3 müşterilerinin ortalama yüzde 60’ı, otomobillerini iki tonlu doğrusu tavanı değişik renkte olan kombinasyonda tercih ediyor.

Bir cevap yazın