Rolls-Royce Spectre Konfigürasyon Ayarı İle Geliyor

Rolls-Royce Spectre, tanıtımının arkasından haiz olduğu konfigürasyon ayarı ile göze çarptı. Firmanın ilk elektrikli aracı olan Spectre, 585 beygir gücüne ve 418 kilometre menzile haiz. Fakat tüm bunların yanında haiz olduğu neredeyse sınırsız özelleştirme seçenekleri ile model oldukça beğeni topladı. İnternet sitesi üstünden Spectre konfigürasyonuna girerek tüm bu özelleştirmeler yapılabiliyor. Burada ise 12 tanesi standart, 17 tanesi ise ‘Commissioned Collection’ parçası olan özelleştirme mevcut. Ek olarak toplamda mevcut olan 29 değişik dış renk seçeneğinin yanı sıra 31 tane de zıt tonlu iki tonlu renk seçeneği bulunuyor. Tüm bunların sonucunda ise modelin benzersiz konfigürasyon ayarından bahsetmeden geçmek olmazdı. Biz de siz kıymetli okuyucularımız için bu konudaki tüm bilgileri derledik.
Rolls-Royce Spectre Konfigürasyon Ayarı İle Sınırsız Özelleştirme
Girişte de bahsettiğimiz suretiyle Rolls-Royce konfigürasyon ayarı neredeyse sınırsız seçeneklere haiz durumda. Bu sayede modelde, 12 standart ve 17 koleksiyon parçası olmak suretiyle toplamda 29 değişik özelleştirmenin yanında 29 değişik dış renk ve 31 tane zıt tonlu iki renk seçme olanağı da mevcut durumda. Ek olarak kullanıcılar, 6 değişik tekerlek seçimine de sahipler. Hepsi bu kadar da değil. Tüm bunların yanında dünya genelinde dört tane 23 inç jant seçeneği ve bir tane de 22 inç jant seçeneği bulunuyor. Bu jantlar ise cilalı gümüş yada çift tonlu gümüş ve siyah renk seçeneklerine sahipler. Ek olarak Çinli alıcılar için yalnız Çin’e hususi olarak 22 inçlik bir tekerlek seçeneği de bulunuyor. Tüm bunlara ek olarak ise alıcılar, bu ayar yardımıyla “Spirit Of Ecstasy” rozetinin tamamen aydınlık mı yoksa daha karanlık mı olmasını istediklerine karar verebiliyorlar.

1 of 6

Rolls-Royce Spectre konfigürasyon ayarı ile kullanıcılar, koltukların üst yarısı, koltuk arkalıkları ve koltuk desteklerini renklendirebiliyor. Toplamda ise dokuz tane kaplama seçeneği mevcut. Ek olarak direksiyon özelleştirmesi ve hatta gösterge paneli kadran renginin değiştirilmesi de bu ayar ile yapılabiliyor. Bunların yanında ise şirket, kayan bir yıldız görevini gören R-R imzalı Starlight tavan döşemesini de burada alıcılara sunuyor. Rolls-Royce Spectre konfigürasyon ayarı ile yapılacak özelleştirmelerin fiyatı hakkında ise hemen hemen bir informasyon bulunmuyor. Modelin şu anda piyasa satış fiyatı ise 413.500 dolar. Tüm bu özelleştirmelerin arkasından modelin oldukça daha çok bir fiyata haiz olabileceği düşünülüyor.
 
Satılık Tüm Rolls-Royce Modellerini İnceleyin⇒

Bir cevap yazın