Renault Sıfır Vasıta Kampanyaları – Eylül 2022

2022 Eylül ayı Renault sıfır vasıta kampanyaları belli oldu. Sıfır vasıta sahibi olmak isteyen kullanıcılar için bir takım fırsat da Renault tarafınca açıklandı. Yaz ayının bitmesiyle birlikte sıfır vasıta sahibi olmak isteyen kullanıcılar, sıfır vasıta kampanyaları için araştırmalara başladı. Renault da ÖTV muafiyetli fiyatlar, düşük faizli kredi oranları ve ertelemeli ödeme planları ile kullanıcıları sevindiren kampanyalarını deklare etti. Kullanıcılar tüm kampanyalara ise web sitesi üstünden müracaat yapmış olup detaylı data alabilecekler. 2022 Eylül ayı için geçerli tüm Renault kampanyalarını siz kıymetli okuyucularımız için derledik.
Renault Sıfır Vasıta KampanyalarıÖncekiSonraki1. Renault Clio

2022 Eylül ayı için Renault sıfır vasıta kampanyaları arasından ilki Clio modeli için geldi. 2022 model Renault Clio Joy 1.0 SCe 65 bg sahibi olmak isteyen kullanıcılara şirket tarafınca büyük bir kampanya duyuruldu. Kullanıcılar, Renault Finans’tan kredi kullanmak koşuluyla vasıta bedelinin yarısını şimdi yarısını ise 2023’de ödeyebilecekler.
Satılık Tüm Renault Clio Modellerini İnceleyin⇒2. Renault Taliant

Renault sıfır vasıta kampanyaları arasından bir diğeri ise Ranault Taliant için geldi. 2022 Model Renault Taliant, ÖTV muafiyetli satış fiyatlarına haiz. Modelin ÖTV muafiyetli satış fiyatı ise 235.600 TL’den başlıyor. Kampanyanın stoklarla sınırı olan ve 30.09.2022 evveliyatına kadar geçerli bulunduğunu da belirtmekte yarar var. Ek olarak kampanyaya katılım için hususi koşullarda mevcut durumda.
Satılık Tüm Taliant Modellerini İnceleyin⇒3. Renault Ticari Araçlar

Renault sıfır vasıta kampanyaları arasından kim bilir en büyüğü Renault ticari araçlar için açıklandı. Kampanya kapsamındaki Renault ticari araçlarda, 70.000 TL ve 12 aya kadar %0.99 faizli kredi fırsatı mevcut. Kampanyaya dahil ticari araçlar ise şu şekilde; 2021 ve 2022 model Yeni Express Van, Yeni Express Combi, Trafic Multix, Trafic Combi, Trafic Panelvan, Master Panelvan ve Master Kamyonet.
Satılık Tüm Renault Ticari Modellerini İnceleyin⇒4. Renault Binek Araçlar

Bir öteki sıfır vasıta kampanyası ise Renault binek araçlar için açıklandı. Kullanıcılara 30.000 TL kredi, 12 ay vade ve %0 faiz oranı fırsatı sunuluyor. Fakat bu kampanya için Renault Finans’tan kredi kullanma zorunluluğu bulunuyor. Kampanya ise sınırı olan modelde geçerli. Kampanyanın geçerli olduğu modeller; 2021 ve 2022 model Clio, Megane Sedan, Yeni Taliant, Captur, ZOE, Kadjar, Koleos ve Talisman.
Satılık Tüm Renault Binek Vasıta Modellerini İnceleyin⇒

Bir cevap yazın