Renault Satış ve Satış Sonrası Kampanyaları: Otomobil Almak Daha Kolay

Renault

Satış Kampanyaları
Türkiye’de yaşıyorsanız ve uygun fiyatlı bir otomobil sahibi olmak istiyorsanız yazıyı okumaya devam edin. Satış kampanyaları ile daha kolay ödeme fırsatları yakalayabilirsiniz. Satış sonrası kampanyaları ile bakım ve mekanik onarımın yanı sıra çeşitli vasıta içi ve dışı ürünlerde indirim alabilirsiniz.
Megane Sedan 10.000 TL peşin Ekim’de teslim
Sınırı olan sayıdaki Megane Sedan Joy 1.3 TCe 140 bg otomobilin perakende satın alımında uygulanan 173.500 TL’lik fiyat ile geçerlidir.
Kampanya kapsamında minimum 10.000 TL peşinat tutarı yatıran müşterilere teslimatı Ekim ayında yapılacak araçlar için fiyat sabitlemesi yapılabilecektir. Anahtar teslim fiyatından kalan bakiye meblağ hariç, kampanyaya katılım koşulu olarak yatırılan peşinat tutarı ile Renault Finans’tan kullanılan kredinin toplamı minimum 50.000 TL olmalıdır.

İlgili kampanya kapsamında, 40.000 TL kredi tutarı ve 24 ay vade seçeneği için %1,03 faiz oranı sunulmaktadır. Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile beraber geçerlidir.
Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye gore değişmektedir. Belirtilen fiyata kasko ve trafik sigortası dahil değildir.
Megane Sedan’ın averaj CO2 salımı 119 – 126 g; yakıt tüketimi 5,2 – 5,5 km aralığındadır. Model üstündeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık izah edebilir. Kampanya, stoklarla sınırı olan ve 30.09.2020 geçmişine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir.
Yeni CLIO 127.500 TL’den başlamış olan fiyatlar ve aylık 1.963TL taksit fırsatıyla
Renault Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan ilgili kampanya, sınırı olan sayıdaki Yeni Clio Joy 1.0 SCe 72 bg otomobilin perakende satın alımında uygulanan 127.500 TL’lik fiyat ile geçerlidir. Kampanya kapsamında, 40.000 TL kredi tutarı, 24 ay ve %0,94 faiz oranı seçeneği ile oluşan aylık ödeme tutarı 1.963 TL’dir.

Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile beraber geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye gore değişmektedir. Vasıta fiyatına kasko ve trafik sigortası dahil değildir.
Yeni Clio’nun averaj CO2 salımı 111-114 g; yakıt tüketimi 4,9-5,3 km aralığındadır. Model üstünde gösterilen aksesuarlar farklılık izah edebilir. Kampanya, stoklarla sınırı olan ve 30.09.2020 geçmişine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir.
Satış Sonrası Kampanyalar
Tatilden dönüşte valizleri boşaltmadan bakıma gidiyorsan
Renault’nuzun tüm bakım ve mekanik onarımlarında %20 indirim
4 Tane Michelin Lastik Alana 280 TL Yakıt Kartı
Maximum Kart’a hususi +4 taksit
Dezenfeksiyon Hizmeti Parasız

%20 indirim 24 Ağustos – 3 Ekim 2020 tarihleri içinde bakım ve mekanik onarımlarında ve Renault Fix Paketlerinde ve Castrol motor yağlarında geçerlidir. Kampanya avantajları, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir.
Bir an ilkin bakıma götürmek için yolda asla mola vermediysen
4 yaş ve üstü Renault’nuzun bakım ve mekanik onarım işçiliklerinde %30, yedek parça ve motor yağlarında %20 ve üstü avantajlı fiyatlar.

%20’den başlamış olan indirimli fiyatlar ve %30 işçilik indirimi, 4 yaş ve üstündeki tüm Renault araçların bakım ve mekanik onarımlarında, 31.12.2020 geçmişine kadar geçerlidir. Bu teklif, katılımcı Renault Yetkili Servislerinde geçerlidir.
İkinci el Renault Megane ve Clio ilanları için tıklayınız

Bir cevap yazın