Renault Austral İçin Ön Sipariş Zamanı Belli Oldu

Geçtiğimiz yıl tanıtılan Renault Austral’in ön sipariş zamanı belli oldu. Markanın yeni tasarım dilini yansıtan vasıta, Renault’nun C SUV segmentindeki iddiasını ortaya koyar özellikte. Pek oldukça yeniliğin göze çarptığı Austral, Esprit Alpine donanımıyla Türkiye’de satışa sunulacak. Bu iddialı vasıta için -lansmana hususi opsiyonlar hariç- Techno Esprit Alpine versiyonunda satış fiyatı 1.190.000 TL olarak belirlendi. Siz de Yeni Austral’e ilk haiz olan kişiler içinde yer almak istiyorsanız 24 Nisan 2023 tarihini bir kenara not etmenizde yarar var.

Renault’nun bu iddialı modelinin ön siparişi için ön ödeme fiyatı 250.000 TL olacak. Bunun için MAİS yetkili satıcıları ve şubelerinden kayıt oluşturabilmek mümkün. Meydana getirilen açıklamaya gore, kayıt sürecini tamamlayan ilk 500 şahıs, Haziran ayından itibaren Yeni Austral’e haiz olabilecek.
SUV grubundaki Austral, 20 değişik gelişmiş sürüş destek sistemine haiz. Multi-Sense teknolojisinde bulunan 4 değişik sürüş modu ise yolculuklarınızı daha keyifli hale getirmeye destek oluyor. Değişik kullanıcı gereksinimlerinden yola çıkarak geliştirilen bu tasarımda siz de kendinize hitap eden pek oldukça değişik özellik bulabilirsiniz.

Her Açıdan Etkisi altına alan Tasarım
Yeni Renault Austral’de modüler iç tasarım ve kuvvetli dış tasarım bilgileri bir arada kullanılmış. Aracın arka koltukları, 16 santimetre geriye çekilerek diz mesafesini mühim seviyede artırıyor. Ek olarak değişen arka koltuk konumu, bagaj kapasitesi üstünde de etkili oluyor. Austral’in bagaj hacmi, değişik kullanımlara gore 500 ila 1525 litre içinde değişim gösteriyor.

Kullananların merakla beklediği model, enerjisini 12V mild hybrid motorundan alıyor. Siz de yakıt tüketimi ve emisyonu azaltan Yeni Austral’i tercih ederek Renault’nun hibrit teknolojisini deneyimleyebilirsiniz. Günlük kullanımda son aşama konforlu bir sürüş deneyimi sunan bu modelde hibrit motor 270 Nm tork üretiyor. Haziran ayında yollarda görmeye hazırlandığımız bu aracın son hızı ise 175 km/s olarak açıklandı. 0-100 km/s hızlanmasını 9,7 saniyede gerçekleştiren Austral, anlaşılan otomotiv piyasasında rüzgar benzer biçimde esecek.
Renault Austral’e “2023’ün Satın Alınabilecek En İyi Otomobili” Ödülü 

Bir cevap yazın