qashqai mi tucson mu daha iyi ?

NISSAN QASHQAI mi HYUNDAİ TUCSON mu ??? Prins likit sistem, ilk çalıştırmadan itibaren dahi tamamıyla LGP kullanıyormuş. 2018 Nissan Qashqai 2018 Hyundai Tucson Yeni 1.6 CRDi Style

2018 Nissan Qashqai 1.5 DCi Skypack Dışarıdan bakınca büyük duruyor fakat içeride farkı o kadar anlamazsınız. Tucson’un ikinci eli iyi fakat qq yani bu sınıfın Passatı. kasqai’ye göre Her yönü ile iyi bir vasıta. Genişlik Yükseklik, bagaj hacmi içmekan ve reel bur suv görünümüyle 2.0 tdi dsg Tiguandan sonra benim için eniyisi. Tucson daha heybetli duruyor, SUV almaktaki amaç de bu değil mi, yüksek olsun heybetli olsun Size bişi sormak istiyorum ötevesız otomobil alacam 1 hondai tusun dizel nissan qaçkai dizel otomutik fitez olmalı örneğin 1 debula kaç kilometere masraf sürat 90.

 

120 arası bir hafta evvela yeni nissan qaşkai aldım erzurumdan 3,8 yakıtla ığdıra geldim çok ekonomik bir otomobil benim gibi ekon0mi ön planda diyenler için en uygun vasıta niteliğe gelince orta sınıf bir tiguan yahut bir ateka değil fakat ben çok beyendim aradığım herşey var tavsiye ederim benim tercihim nissan gashgai den yani hem fiyatı hem yakıtı bakımında ikinci elide çok süratli özetle hem şık hem ekonomik tucson çok özensiz duruyor Tucson aslında epey etkin bir vasıta. Sayın beni ahmer tercih sizin; 1)Piyasa olarak ikiside çok satıyor fakat qashqai nin eli azıcık daha güçlü 2)Kalite olarak tucson açıkara önde.3008 ve tucsona göre qashqai aşağı yukarı bir alt segment ayarında kalır.Bu konuda tucsonun eli güçlü.

 

Hyundai Tucson, Qashqai’ye göre daha çekici, heybetli ve kaslı bir SUV. Tucson sınıfının esasen en şık SUV’u idi vasıta makyajla beraber daha dahi şık bir görünüme kavuşmuş halde. Tucson favorim ve tercihim olurdu Hyundai dış tasarımıyla premium suv lara dahi taş çıkartır daha uzun daha geniş gövdesiyle suv hissini vermeyi başarıyor .kalkış cansız olsada ara hızlanması 320 tork yardımıyla epey seri sizi uzmez.o motorun elantrasi bende var memnunum. Başka model bir CRDİ motor kullanıcısı olarak şayet yağ yahut su eksiltme gibi bir problem yaşamadım. Yakıt tüketimini belirleyen en büyük faktör şayet ( sürücünün sürüş bağımlılıkları dışında) aracın ağırlığıdır. Ancak kendi sınıfının en çok satan ve nedeniyle dahi ikinci eli en güçlü olan SUV olduğunu bilmeyen yok. Benim görüşüm tam manasıyla rakip olmadıkları yönünde.Tucson vs tiguan vs 3008 olabilir.Ama qashai olmaz.Qashqai chr, kadjar ile filan kıyaslansa daha iyi.

Bir cevap yazın