Premium Sınıfın Lideri BMW 320i Sedan Yenilendi!

Borusan Otomotiv’in Türkiye temsilcisi olduğu BMW’nin devletimizde ve dünyada en oldukca satılan modeli BMW 3 Serisi yenilendi. BMW markasının geçmişten günümüze kadar tasarım ve teknolojik gelişimini yansıttığı ikonik modeli BMW 3 Serisi, artan Premium özellikleri, yenilenen iç tasarımı ve efsanevi sürüş dinamikleriyle gene sınıfının standartlarını belirliyor. 1975 yılından bu yana sportif ve günlük sürüş özelliklerini bir arada en iyi halde sunmaya devam eden BMW 3 Serisi, en yeni jenerasyonuyla da bu geleneği sürdürüyor. Daha geniş yüzeyler ve kaslı dış tasarımıyla sportif sürüş karakterini güçlendiren Yeni BMW 320i Sedan’ın sürücü ve sürüş odaklı kabini de en ileri teknolojilerle donatıldı. Ön siparişe oluşturulan Yeni BMW 320i Sedan modelinin ilk teslimatları ve showroomlarda yerini alması Ağustos ayında gerçekleşecek.
 Sınıfında ilk kez Head-Up Display, Stop&Go Fonksiyonlu Etken Cruise Control ve anahtarsız giriş elde eden Konfor Erişim Sistemi donanımlarını standart olarak sunmaya hazırlanan Yeni BMW 320i Sedan, Türkiye’de ilk etapta hem kent içi hem de şehirlerarası seyahatlerde konfor ile performansı bir araya getiren 1.6 litrelik turbo beslemeli motor ve M Sport Tasarım paketiyle satın alınabilecek.
Daha Etkisinde bırakan ve Kuvvetli Görünüm
BMW modellerinin tasarımlarında imza durumunda olan BMW böbrek ızgaraları, Yeni BMW 320i’de en güncel haliyle içeriyor. Çift krom çıtalarla tekrardan yorumlanan BMW böbrek ızgaraları, inceltilmiş tasarıma haiz ön far grubu, önceki versiyonun aksine ters L formundaki gündüz aydınlatmalarıyla farklılaşan Yeni BMW 320i Sedan, ön tamponda yer edinen büyük hava girişi ve dikey olarak tasarlanmış hava perdeleriyle de otomobilin rüzgâr direncini daha da iyileştiriyor. Yenilenen BMW 3 Serisi’nin arka tasarımı, M Sport tasarımıyla beraber genişleyen arka çamurluk yapısı ve tekrardan tasarlanan dikey formlu difüzörle otomobilin kaslı duruşunu tamamlıyor.

Fizyolojik Düğmelerden Arındırılmış Minimalist Kabin
Yeni BMW 320i’nin iç mekânını modernize ederek daha mütevazı hâle getiren en büyük detay olan BMW Kavisli Ekran, 12.3 inç boyutunda Informasyon Ekranı ve 14.9 inç boyutunda Denetim Ekranıyla D Premium segmentinde sunulan en büyük ekran olma özelliği taşıyor. Alt konsolda yer edinen geleneksel vites kolu ise yerini minimalist tasarımı destekleyen yeni vites seçiciye bırakıyor. Yeni BMW 320i’de standart olarak sunulan akustik camlar yardımıyla uzun yolculuklarda bile kabin içi son aşama sessiz bir sürüş vadediyor.
BMW Operating System 8 yeni yazılımıyla desteklenen BMW iDrive teknolojisi, yenilenen BMW 320i ile otomobil tutkunlarıyla buluşuyor. Sürücü ile otomobil içinde maksimum bağ kurmaya yarayan BMW Intelligent Personal Assistant, genişletilmiş kabiliyetleriyle bu teknolojiyi destekliyor.

Yüksek Sürüş Zevki ile Konfor Bir Arada
Kuvvetli ve tutumlu yönleriyle öne çıkan 1.6 litrelik, 4 silindirli, turbo beslemeli motor, 170 beygir güç ve 250 Nm tork üretiyor. 8 ileri tam otomatik şanzımanla kombine edilmiş bu birim, enerjisini arka tekerleklere lineer halde aktarırken, Yeni BMW 320i’yi 0’dan 100 km/s hıza bir tek 8.1 saniyede ulaştırıyor.

Yenilikçi ve En Çağdaş Donanımlar Standart Olarak Sunuluyor
Yeni BMW 320i’deki yenilikler bir tek tasarım detaylarıyla sınırı olan kalmıyor. BMW Kavisli Ekran, Adaptif LED Farlar ile Şerit Değişiklik yapma Asistanı, Şerit Takip Sistemi, Çapraz Trafik Uyarısı, Kent İçi Fren Asistanı’nı kapsayan Sürüş Asistanı, otomatik park fonksiyonu içeren Park Asistanı ve Otomatik Bagaj Kapağı dikkat çeken özellikler içinde içeriyor. BMW Head-Up Display, Stop&Go Fonksiyonlu Etken Cruise Control ve Konfor Erişim Sistemi ise Yeni BMW 320i Sedan modelinde ilk kere standart olarak sunmuş olduğu donanımlar içinde bulunuyor.
BMW 320i Sedan Bilgileri

Bir cevap yazın