Otomobiller Hakkında Ne İzlemeli: Disney+

Eğer bir otomobil tutkunuysanız ve otomobiller hakkında hem keyifli hem de data dolu içerikler seyretmek istiyorsanız bu yazımız tam size bakılırsa! Dijital platformlarda otomobiller hakkında pek oldukça içerik mevcut. Eğer elinize telefonunuzu ya da kumandanızı alıp otomobiller hakkında ne izlemeli diyorsanız, size Disney+’tan önerileri listeleyeceğiz.
Disney+ Otomobil İçerikleri
Devletimizde popülerleşmeye ve geldiği şeklinde öteki dijital platformlara rakip olan Disney+; National Geographic içeriklerini bünyesine katarak pek oldukça içeriğin kapısını biz için açtı.1Sınır Tanımayan Otomobiller

Sınır Tanımayan Otomobiller programında en oldukça arzulanan otomobillerin üretim süreçleri paylaşılıyor. Otomobilin tasarım, mühendislik ve üretim aşamalarının perde arkası sunuluyor. Her bölümde ayrı bir otomobilin sır perdesi aralanıyor. 2020 senesinde gösterilen program 1 sürem 6 bölümden oluşuyor. Ek olarak Ferrari Portofino, Porsche Taycan, Pagani Huayra Roadster şeklinde birbirinden meşhur ve göze çarpan otomobiller derin bir incelemeye giriyor.2Araba S.O.S2014 yılı bu yapımda, tamirci Fuzz Townshend ve otomobil meraklısı Tim Shaw içeriyor. Eski otomobilleri sahiplerinden alarak onarım ve bakımını, Otomobil Otomobil S.O.S tamirhanesinde elden geçiriyorlar. Otomobiller baştan aşağı dönüşüm geçirerek eski ve görkemli günlerine geri dönüyorlar. Ek olarak programda Subaru Impreza, Citroen 2CV ve Mitsubishi Evo 4 şeklinde otomobillerin tadilatını içeren bölümler de mevcut. Son olarak içerik 8 sezondur. 8. sürem haricinde her sürem 10 bölümden oluşmaktadır.
3Olağanüstü ArabalarProgram mevzusu; Afzal Kahn’nın otomobilleri inanılmaz bir görüntü ile tekrardan dönüştürmesi üstüne şirket kurmasıdır. Mesela programın birinci bölümünde Aston Matin Vantage V8’i bir yarış otomobiline dönüştürürler. Program 2 sezondan oluşuyor. 1. sezonda 10 bölüm, 2. sezonda ise 8 bölüm mevcut.
4Olağanüstü Hurda Otomobiller

Programın mevzusu; oluşturulan iki mekanik ekibe sınıfının en iyi süper otomobilini yapma görevi verilir. Fakat küçük bir sorun vardır; parçalar hurdalıktan toplanıyor. Hurdalıktan meydana getirilen otomobiller; Porsche 911, Audi R8, Mercedes X-Class şeklinde otomobilleri geçmek zorundadır. 2019’da çekilen program 1 sürem 8 bölümden oluşmaktadır.
Kaynak: Disney+
Kaynak: National Geographıc

Amazon Prime Video Otomobil Temalı Filmler

Bir cevap yazın