Yeni Volkswagen Arteon Fiyat Sıralaması

  • Whatsapp
Yeni Volkswagen Arteon Fiyat Siralamasi 607F3Cb62Cb65 Yeni Volkswagen Arteon Fiyat Sıralaması

Son bir kaç aydır otomotiv dünyasında Volkswagen Arteon rüzgarı esiyor. Bilhassa sıfır km otomobil almayı düşünenler ya da sıfır km vasıta ilanlarına bakanlar Arteon’u fazlasıyla merak ediyor. Elbet otomotiv meraklıları için de bu vasıta, oldukça mühim. Bu yüzden hemen hemen piyasaya sürülmeden bile Volkswagen Arteon haberleri epey ilgi görmüştü.

Yeni Arteon ne vakit satışta, Arteon’un fiyatı ne, Arteon alınır mı şeklinde pek oldukca sual ile oldukça çok konuşulan ve dört gözle beklenen vasıta, tüm otomotiv dünyasının dikkatlerini çekmeyi başardı. Peki, yeni Arteon’un fiyatı iyi mi ya da Arteon fiyat sıralaması iyi mi?
Sıfır km Volkswagen Arteon ilanları ve Volkswagen Türkiye resmi sitesinin açıklamasına gore aracın fiyatı, 320 bin Tl bandında seyrediyor. Elbet versiyon, donanım, ek paketlerle iş değişiyor. Yakında ikinci el Volkswagen Arteon ilanlarını da göreceğimiz aracın konfor ve güvenlik mevzusunda oldukça başarı göstermiş bulunduğunu söyleyebiliriz.

Yeni Volkswagen Arteon Fiyat Sıralaması
Arteon Almanya fiyatı da oldukca merak edilmişti. Elbet bu yükse Euro’lu sayı, Türk tüketicinin aklına derhal ‘Arteon alınır mı‘ sorusunu getirdi. Peki, Arteon Türkiye satış fiyatı ne?

Yeni Arteon 2.0 TDI SCR 150 PS DSG Elegance Donanım fiyatı 288.700,00 TL
Yeni Arteon 2.0 TDI SCR 240 PS 4M DSG Elegance Donanım fiyatı 320.900,00 TL
Yeni Arteon 2.0 TDI SCR 240 PS 4M DSG Rline Donanım fiyatı 320.900,00 TL

Volkswagen Arteon Kontrol Sürüşü
Markanın yenisi Arteon tüm teknik özellikleri, donanımı ve tasarımı ile oldukca merak ediliyor. Ikimiz de bu amaçla oldukca yakında Volkswagen Arteon Kontrol Sürüşü içeriğimizi Kontrol İçerikleri Volkswagen sayfasında sizlerle paylaşıyor ve aracı tüm detaylarıyla tanıtıyor olacağız.

Volkswagen Arteon Hakkında
Volkswagen’in binek vasıta kategorisinde geliştirdiği Arteon modeli, tasarım ve fonksiyonu bir arada sunan bir sedan. Bilhassa çerçevesiz yan camlarla müthiş akıcı bir tasarım dili elde edilmiş. 2.837mm olan aks vasıta içinde müthiş konfor ve geniş alan demek. Vasıta, kullanıcısına donanım mevzusunda iki değişik seçenek sunuyor: elegance ve rline. 20 inç genişliğindeki aliminyum alaşımlı rosario jantlar ve oldukca keyifli, dikkat çekici renk seçenekleri aracı oldukca daha yakışıklı kılıyor. Ek olarak iki değişik dizel motor seçeneği de var.

Volkswagen Arteon ve Euro NCAP 
2017 model Volkswagen Arteon, Euro NCAP çarpışma testlerinden beş yıldız aldı. 2017 en güvenli aile otomobillerinden biri seçilen vasıta, bilhassa aileler için oldukca keyifli bir seçenek.

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir