Yeni Mercedes A Serisi Oldukca Akıllı!

  • Whatsapp
Yeni Mercedes A Serisi Oldukca Akilli 607F3Af63835D Yeni Mercedes A Serisi Oldukca Akıllı!

Kompakt segmentte lüks bir otomobil almak istiyorsanız kim bilir en iyi seçeneklerden biri yeni A Serisi. HB karoserli sadece fazlaca lüks bir otomobil olan Mercedes A Serisi yeni versiyonu, en çok da fazla suni zekasıyla dikkat çekiyor. Uzun süredir kompakt sınıfın lüks temsilcilerinden biri olarak fazlaca tercih edilen Mercedes A Serisi, sesli komut, benzinli ve dizel seçeneği, ön cama yansıyan dijital gösterge paneli ile öncü ve yenilikçi bir otomobil. Yeni nesil A Serisinin özelliklerine bakalım!
İkinci el Mercedes fiyatlarını listelemek için buraya tıklayın! 
Yeni Mercedes A Serisi Oldukca Akıllı!
Mercedes’in kompakt sınıftaki yeni yıldızı A Serisi suni zekasıyla sürücüsünün alışkanlıklarını öğreniyor ve ona bakılırsa davranıyor. Yeni A Sersinin fiyatı 193 bin TL’den başlıyor. Peki, yeni Mercedes A Serisi fiyatı ve öteki özellikleri iyi mi?
Yeni A Serisi Hakkında 10 Gerçek!ÖncekiSonraki1. Daha Dijital!

Öncüsünden doğrusu bundan önceki A Serisinden açık ara farkla daha dijital bir otomobil. 2. Suni Zekası İle Oldukca Çekici!

Suni zeka kullanan otomobiller içinde öncü bir örnek. 3. Sürücüsünün Alışkanlıklarını Öğreniyor!

Sürücünün aracı kullanma biçimi ve alışkanlıklarını dikkate alan bir otomobil. Örneğinin sücünün devamlı kullandığı rotayı öğreniyor. Benzer şekilde devamlı dinlediği radyoyu, klima ayar modunu ya da koltuk modunu öğrenip uyguluyor. 4. Kokpit Baştan Çıkarıcı

Yeni A Serisinin kokpiti fazlaca havalı. İki tane fazlaca büyük dijital gösterge ekranı var. Bu ekranları kullanmak fazlaca kolay ve keyifli. Fakat isterseniz dijital gösterge ekranındaki detayları vasıta ön camına da yansıtabiliyorsunuz. 5. Hey Mercedes!

 
Sesli komut idrak etme sistemi ise hakkaten fazlaca gelişmiş. Ona “hey Mercedes” şeklinde seslenerek bir fazlaca işlemi yaptırabiliyorsunuz. 6. Nereye Park Etmiştik?

Vasıta konumu belirleme özelliği ise bilhassa büyük AVM’lerde “nereye park etmiştik” sorununa muhteşem çözüm sunuyor. 7. Sizden habersiz kimse ona dokunamaz!

Aracınız park halindeyken hareket ettirilirse, çekilirse ya da vurma, çarpma, sürtünme şeklinde temaslar olursa sizi derhal uyarıyor. 8. Dizel mi Benzinli mi?

Türkiye’de Sıfır km Mercedes A Serisi almayı planlıyorsanız bir dizel bir de benzinli motor seçeneği var. 9. Benzinli Mercedes A Serisi

Benzinli Mercedes A Serisi 1,3 litrelik 163 HP güçte 7 ileri otomatik şanzıman kombinasyonuyla sunuluyor. 10. Dizel Mercedes A Serisi

Dizel Mercedes A Serisi ise 1,5 litrelik 116Hp güçteki 7 ileri otomatik şanzıman kombinasyonuyla sunuluyor. 

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir