Yeni Jetta Hakkında Yorumlar Nasıl?

Gravatar Image
  • Whatsapp
yeni jetta hakkinda yorumlar iyi mi 602838f85062a Yeni Jetta Hakkında Yorumlar Nasıl?

Yeni Jetta Türkiye’ye ne zaman gelecek ve 2018 model Jetta fiyatı ne olacak diye merak ederken Volkswagen Jetta satışları başladı bile…Peki, kullananların Jetta hakkında yorumları nasıl ya da  yeni Jetta alınır mı…Sıfır Jetta ilanlarına bakanlar için araştırdık: Sıfır Jetta fiyatı ve  motor özellikleri, yakıt tüketimi gibi soruların yanıtları…
İkinci El VW Jetta İlanları İçin Tıklayın!
Yeni Jetta Hakkında Yorumlar Nasıl?
Yeni Jetta alınır mı diye merak eden çok. Zira, ülkemizde çok tutulan bir Volkswagen modelidir Jetta. Profesyonel test pilotlarının 2018 Jetta test sürüşü izlenimleri, kullananların görüşleri ve teknik verilerle aracı inceledik. Sıfır km Jetta almayı düşünenlere bir Jetta rehberi yaptık. Ve ilk sorumuz; 2018 Jetta alınır mı?
2018-Volkswagen-JettaYeni Jetta Alınır mı?
Bir otomobil piyasaya sürüldüğünde onunla ilgili her zaman olumlu ve olumsuz yorumlar yapılır. Bazıları malzeme kalitesini beğenmez, bazıları motor performansını, bazıları güvenlik donanımını eleştirir, bazıları çok yakıyor der, bazıları bu paraya değer mi der…Ancak bir otomobili, onun segmentindeki diğer araçlarla kıyaslamak, değerlendirmeyi de aracın üretim amacına ve hedeflediği piyasaya göre yapmak gerekir. Yeni Jetta alınır mı sorusunun yanıtı için aracın segmentine, teknik özelliklerine, sunduğu seçeneklere, kişiselleştirme özelliklerine ve test pilotlarının yorumlarına bakmak gerekir. Biz de bu amaçla yeni Jetta’nın teknik özelliklerine öncelik verdik.
 
2018 Model Jetta’nın Özellikleri Neler?
Eğer sıfır Jetta almayı düşünüyorsanız üç farklı donanım seçeneği var. 
Jetta Donanım paketleri şöyle:
1,2 litrelik TSI 105 PS Manuel / DSG şanzıman
1,4 litrelik TSI 125 PS Manuel / DSG şanzıman
1,4 litrelik TSI 150 PS DSG şanzıman
2018 Jetta Motor Özellikleri
Volkswagen Jetta motor konusunda her dönem tatminkar olmayı başarmış bir otomobil. Elektronik kontrollü direk enjeksiyon sistemiyle çalışan 4 silindirli motor, 1197cc hacme sahip.
2018 Volkswagen Jetta Hızlanma Verileri
Jetta, sedan karoserde bir şehir aracı olarak tasarlanmış. Amacı performans değil. Ancak hızlanma verileri de önemli. Jetta motorunun maksimum güç değeri 77 (105) 4500-5500.
Yeni Jetta baz donanım seviyesinde 0-100km/sn hıza 10,7 saniyede ulaşıyor. Orta donanım seviyesi 9,6 üst donanım seviyesi de 8,6 saniyede ulaşıyor.
Yeni Volkswagen Jetta Yakıt Tüketimi
Jetta’nın üretim amacı, pazara Passat altında konumlanacak bir sedan otomobil sunmaktı. Ailelerin güvenle ve konforla kullanacağı bu otomobilin yakıt tüketimi de orta sınıfın karşılayacağı seviyede olmalıydı. Jetta ne kadar yakıyor sorusunun yanıtı şöyle: Aracın yakıt tüketimi donanım tipine şanzıman özelliğine ve elbette kullanım alışkanlığına göre değişiyor. Yeni Jetta şehir içinde ortalama 6,5 litre yakıt tüketiyor.
Sıfır Jetta Fiyatları
MQB platformu üzerinde şekillenen yeni Jetta’nın fiyatı 93.100TL’den başlıyor. Ancak fiyatlar donanıma ve ek özellik isteğine bağlı olarak değişiyor.
Yeni Jetta Trendline fiyatı 93.100TL
Yeni Jetta Comfortline fiyatı 102.600TL
Yeni Jetta Highline fiyatı 109.100TL
Volkswagen Jetta 2018 Renk Seçenekleri
Son yıllarda otomobil üreticileri tüketiciye adeta tercihte zorlanacağı kadar çok renk seçeneği sunuyor. Jetta, bu konuda biraz farklı bir yaklaşım izlemiş. Öyle inanılmaz sayıda renk seçeneği yok ama sunulan renklerin hepsi, Volkswagen Jetta ruhuna uygun. Onun karakterine uygun. En çok tercih edilen Jetta rengi ise platinium grisi. Saf beyaz, opel siyah, sedefli derin siyah, metalik ipek mavisi, opak tornado kırmızısı, metalik gümüş inci beyazı diğer yeni Jetta renk seçenekleri.
Yeni Jetta döşeme seçenekleri de yine aracın karakterine ve dış tasarım rengine uygun. Mısır püskülü beji, titan siyahı renk seçenekleri ancak dokuma konusunda 8 farklı seçenek sunuluyor. Kumaş dokusu terletmeyen ve leke tutmayan son derece kullanışlı bir doku.
Yeni Volkswagen Jetta Hakkında Yorumlar
Sahibinden Jetta ilanları her zamana popüler armalardır. Zira Jetta sedan sınıfın en sevilen otomobillerinden biri ve ikinci elde iyi gidiyor. Yeni jetta da gerçekten çok ilgi gördü. Pek çok kişi yeni Volkswagen Jetta hakkında bilgi edinmek üzere 2018 Jetta test sürüşü içeriği ya da videosu araştırdı. Henüz yılın ilk yarısındayız ama satışların da iyi olduğu söylentiler arasında. Bu arada Jetta modifiye dünyasında da büyük ilgi görüyor. İkinci el Jetta alıp modifiye edenlerin sayısı da az değil.
 

Related posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir